65068-2024 - Wettbewerb
Polen – Impfstoffe für die Veterinärmedizin – Dostawa szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących do Wojewódzkich Inspektoratów Weterynarii wskazanych w Rozdziale I podrozdział I SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.11.2024.NP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651690 Impfstoffe für die Veterinärmedizin
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. W okresie realizacji umowy (12 miesięcy od dnia jej zawarcia) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu liczby dawek szczepionki ponad zamówienie podstawowe, na zasadach określonych poniżej: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamówienia dodatkowych dawek szczepionki w razie konieczności przeprowadzenia w okresie do 12 miesięcy od daty zawarcia umowy dodatkowych, akcji szczepień z zastrzeżeniem, że: a) liczba dawek szczepionek w ramach dodatkowych dostaw realizowanych w ramach nie może przekroczyć łącznie 50% zamówienia podstawowego, b) w przypadku ujawnienia się potrzeby Zamawiającego w zakresie konieczności skorzystania z prawa opcji, Zamawiający, pod rygorem nieważności zobowiązany jest w terminie co najmniej 30 dni przed planowanym terminem dostawy dodatkowych szczepionek do przekazania w formie pisemnej do Wykonawcy oświadczenia woli dotyczącego zamiaru skorzystania z prawa opcji wraz z informacją zawierającą co najmniej: - liczbę zamawianych dodatkowych dawek (z uwzględnieniem maksymalnej liczby dawek, o której mowa w pkt 1 lit. a, - termin(y) i miejsce (miejsca) dostawy dodatkowych dawek szczepionek w ramach realizacji prawa opcji, c) cena brutto jednej dawki dostarczanej w ramach dostaw dodatkowych w ramach prawa opcji, nie może odbiegać od ceny dawki zaoferowanej w ramach zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem postanowień umownych dotyczących waloryzacji wynagrodzenia. Ewentualne skorzystanie z prawa opcji opisanego w ust. 5 jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.