2. Verfahren
Verfahren
Titel: Machinaal Snoeien Beplantingen - Gemeente Son en Breugel
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Snoeien van beplantingen; het verwerken van vrijgekomen materiaal; Het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Son en Breugel en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnend voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen.
Interne Kennung: BIZOB-2025-SON-RPU-00351
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000