See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ v k.ú. Nedanice, Nedaničky a Třebýcina
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Nedanice, Nedaničky a Třebýcina, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí s vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů. Návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Předpokládaná výměra KoPÚ v k.ú. Nedanice činí 337 ha, v k.ú. Nedaničky 107 ha a v k.ú. Třebýcina 312 ha.
Interne Kennung: SP11591/2019-504203
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Nedanice, Nedaničky a Třebýcina, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí s vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů. Návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Předpokládaná výměra KoPÚ v k.ú. Nedanice činí 337 ha, v k.ú. Nedaničky 107 ha a v k.ú. Třebýcina 312 ha. Veřejná zakázka nebyla rozdělena na části, ale pro každé katastrální území byla uzavřena samostatná smlouva o dílo.