Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer. De raamovereenkomst kent een initiële looptijd van twee (2) jaar. Opdrachtgever heeft het recht de raamovereenkomst tweemaal met een periode van 1 jaar onder gelijkblijvende voorwaarden en condities te verlengen
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land