2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania specjalistycznego dla CBZC w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania specjalistycznego dla CBZC w Rzeszowie. 2. Postępowanie podzielone jest na 3 odrębne części: 1) część nr 1 – której przedmiotem jest zakup oprogramowania typu Magnet Axiom Complete z 5-letnią subskrypcją, 2) część nr 2 – której przedmiotem jest zakup oprogramowania typu PASSWARE KIT Ultimate z 3-letnią licencją, 3) część nr 3 - której przedmiotem jest zakup oprogramowania tupu X-Ways Forensics licencja 3-letnia dongle-based. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, dalej "SWZ" – Projektowane postanowienia umowy. 4. Zaoferowany przez Wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SWZ z załącznikami. 5. Równoważność. 1) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto oznaczeń lub parametrów wskazujących na konkretnego producenta, konkretny produkt lub wskazano znaki towarowe, parametry lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów równoważnych, przez które należy rozumieć produkty o parametrach nie gorszych od przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia, spełniających wymagania Zamawiającego. Obowiązkiem Wykonawcy jest udowodnienie równoważności produktu. 2) Z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia bez odwołania się do nazw własnych oprogramowania. Wykonawcy mogą dostarczyć rozwiązania równoważne, przez co Zamawiający rozumie rozwiązanie takie samo bądź lepsze względem rozwiązania użytkowego i pożądanego, w szczególności w zakresie zapewnienia celów aktualizacji, funkcjonalności cechujących rozwiązanie pożądane, kompatybilności ze sprzętem i oprogramowaniem funkcjonującym u Zamawiającego. W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego Wykonawca zobowiązany jest wykazać jego równoważność w stosunku do przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/47/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż termin, o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oprogramowania typu Magnet Axiom Complete z 5-letnią subskrypcją
Beschreibung: 1. Zakup oprogramowania typu Magnet Axiom Complete z 5-letnią subskrypcją. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zaoferowany przez Wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SWZ z załącznikami.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup oprogramowania typu PASSWARE KIT Ultimate z 3-letnią licencją
Beschreibung: 1. Zakup oprogramowania typu PASSWARE KIT Ultimate z 3-letnią licencją. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zaoferowany przez Wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SWZ z załącznikami.
Los: LOT-0003
Titel: Zakup oprogramowania typu X-Ways Forensics licencja 3-letnia dongle-based
Beschreibung: 1. Zakup oprogramowania typu X-Ways Forensics licencja 3-letnia dongle-based. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zaoferowany przez Wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SWZ z załącznikami.