2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Radziejów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Miasta Radziejów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, b) dostarczenie właścicielom nieruchomości pojemników i worków do zbiórki odpadów komunalnych, utrzymanie ich w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, opróżnianie, oraz wymiana na zgłoszenie Zamawiającego; c) dostarczenie właścicielom nieruchomości, które są ogrzewane kotłem grzewczym na paliwo stałe worków do zbierania popiołu z palenisk domowych oraz ich odbieranie, d) wyposażenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (dalej zwany PSZOK) w pojemniki ich opróżnianie oraz utrzymanie w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, e) ustawienie przy budynkach wielorodzinnych pojemników do zbiórki szkła, papieru, metalu i tworzyw sztucznych tzw. dzwonów ich opróżnianie, oraz wymiana, konserwacja lub naprawa - utrzymanie w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, f) wstawienie we wskazanych 3 aptekach odpowiednio oznakowanych pojemników do zbiórki przeterminowanych leków i opróżnianie z częstotliwością nie powodującą przepełnienia tych pojemników, nie rzadziej niż raz na kwartał. Zamawiający wymaga aby usługa była dostosowana do potrzeb wszystkich użytkowników w tym dla osób niepełnosprawnych.
Interne Kennung: B.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: nie dotyczy
Beschreibung: nie dotyczy