2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: Losse niet-medische inventaris (waaronder kantoormeubilair) Omzet 2024 was ongeveer 850.000 euro ex btw. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend, is enkel ter indicatie van de mogelijke hoeveelheid of omvang, maar kan naar gelang de behoefte of het aantal projecten jaarlijks fluctueren.
Interne Kennung: EA-2025-049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Met de hoogst geklasseerde inschrijver wordt na voorlopige gunning een praktijktest georganiseerd. Zie aanbestedingsleidraad voor meer details.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Op de overeenkomst is de volgende herzieningsclausule van toepassing: - Mogelijke toevoeging van het benodigde thuiswerkmeubilair voor de eigen medewerkers - Mogelijke overstap naar refurbished of circulair (kantoor)meubilair gedurende de contractperiode - Mogelijke overstap naar een andere productlijn en/of sfeerbeeld van dezelfde leverancier gedurende de contractperiode - Patiëntenkamer meubilair (tafel, stoel, zitgelegenheid; zijnde niet-medisch) - Inrichting van het Entreegebouw (Europese aanbesteding voor de bouw hiervan is reeds gepubliceerd) - De (tijdelijke) opslag van meubilair