650823-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Varia – 99Mo/99mTc rádionuklidové generátory
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 99Mo/99mTc rádionuklidové generátory
Beschreibung: Predmetom zákazky je pravidelná dodávka 99Mo/99mTc rádionuklidových generátorov v rozsahu verejným obstarávateľom požadovanej špecifikácie, vrátane dodania na miesto určenia, na obdobie 24 mesiacov. Predmet zákazky nie je rozdelený na časti, nakoľko v danom prípade ide o jeden liek rôznej aktivity. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v prílohe č. 1 týchto súťažných podkladov "Opis predmetu zákazky" a v prílohe č. 2 týchto súťažných podkladov - návrh Rámcovej dohody.
Interne Kennung: 11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 99Mo/99mTc rádionuklidový generátor pre získanie sterilného injekčného roztok technecistanu sodného Na99mTcO4, Ph. Eur ATC klasifikácia: V09FX01 1. Generátor s aktivitou 99Mo 4 - 5 GBq v referenčnom čase*. Predpokladané množstvo: 4 ks 2. Generátor s aktivitou 99Mo 6 - 7 GBq v referenčnom čase*. Predpokladané množstvo: 12 ks 3. Generátor s aktivitou 99Mo 8 - 9 GBq v referenčnom čase*. Predpokladané množstvo: 120 ks 4. Generátor s aktivitou 99Mo 10 - 11 GBq v referenčnom čase*. Predpokladané množstvo: 80 ks *referenčný čas je piatok nasledujúci po dodaní o 6:00 SEČ Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 k súťažným podkladom "Opis predmetu zákazky" .
650823-2026 - Competition
Slovakia – Various medicinal products – 99Mo/99mTc rádionuklidové generátory
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 11/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Additional classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001