650837-2026 - Vorankündigung
Kroatien – Öffentlichkeitsarbeit – PROJEKT ZAGREB: INFORMIRANJE I VIDLJIVOST
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROJEKT ZAGREB: INFORMIRANJE I VIDLJIVOST
Beschreibung: Usluge informiranja javnosti o projektu i vidljivosti projekta obuhvaćaju: 1) Pripremne aktivnosti u cilju informiranja i jačanja vidljivosti • Anketno ispitivanje javnosti • Komunikacijska strategija 2) Promidžba projekta • Oblikovanje, izrada i dostava promotivno informativnih materijala 3) Informiranje ciljnih javnosti s ciljem jačanja vidljivosti • Provedba komunikacijske strategije i komunikacijskog plana • Internet promocija projekta • Organizacija i priprema događanja 4) Osnaživanje kapaciteta Naručitelja za potrebe provedbe projekta s ciljem održivosti projekta • Edukacija zaposlenika za javni nastup • Smjernice informiranja i vidljivosti za post projektne aktivnosti • Krizni priručnik za preventivne svrhe Naručitelja • Odnosi s javnostima s ciljem jačanja vidljivosti • Odnosi sa svim vrstama javnosti određenih komunikacijskom strategijom • Dogovaranje intervjua i gostovanja • Odgovori na upite svih vrsta javnosti • Priopćenja za medije 5) Evaluacija provedenih aktivnosti i izrada izviješća u skladu sa zadanim EU procedurama • Praćenje i prikupljanje medijskih objava (press cliping) • Analiza medijskih aktivnosti projekta. Aktivnosti informiranja javnosti i vidljivosti projekta obavezni su elementi svakog projekta koji se financira sredstvima EU fondova. Svrha tih aktivnosti je: • prezentirati projekt, projektnu ideju, ciljeve i rezultate; • podizanje svijesti javnosti, medija i dionika o ulozi Europske unije te objava činjenice da EU sufinancira projekt; • podijeliti stečena znanja i iskustva, kako stručna, tako i vezana uz projektni menadžment. Predmet nabave nije podijeljen na grupe jer predstavlja funkcionalno tehničku cjelinu, a kako je to određeno i Studijom izvodljivosti, te Aplikacijom prema EU fondovima, te je Ponuditelj u obvezi ponuditi predmet nabave u cijelosti odnosno ponuda mora obuhvatiti sve stavke Troškovnika. Stoga predmet nabave nije podijeljen na grupe jer se usluga upravljanja odnosi na jedinstveni projekt financiran sredstvima Europske unije, koji predstavlja jednu funkcionalnu, tehničku, provedbenu, financijsku i administrativnu cjelinu. Iako projekt obuhvaća više aktivnosti, sve aktivnosti međusobno su povezane u pogledu rokova, financiranja, izvještavanja, upravljanja rizicima i komunikacije s ostalim dionicima. Podjela usluge informiranja i vidljivosti na grupe dovela bi do podjele odgovornosti, otežane koordinacije, mogućeg neusklađenog postupanja više izvršitelja, povećanog rizika od kašnjenja i nepravilnosti te otežanog ostvarivanja ciljeva projekta. Slijedom navedenog, ponuditelj mora ponuditi predmet nabave u cijelosti. Predmetne funkcije i poslovi međusobno su povezani i međuovisni te bi podjela na grupe učinila pružanje predmetnih usluga manje učinkovitim i otežala provedbu ugovora.
Interne Kennung: 2026-736
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0000