See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medikamentu un medicīnas preču piegāde
Beschreibung: Medikamentu un medicīnas preču piegāde
Interne Kennung: VSIA TOS 2025/28K
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0026
Titel: Irrigācijas šķīdumi - skalošanām
Optionen:
Beschreibung der Optionen: saskaņā ar līguma noteikumiem