650875-2025 - Ergebnis
Tschechien – Förderbänder – PÁS DOPRAVNÍKU KOCH PC 400
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPÁS DOPRAVNÍKU KOCH PC 400
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka PÁSU DOPRAVNÍKU KOCH PC 400 v rozsahu vymezeném Zadávací dokumentací
Interne KennungN006/25/V00001192
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417310 Förderbänder
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen- změnit termín dodání (zejména z důvodu opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu, kapacity skladu, posunu termínu odstávek), nebo ▪ rozdělit termín dodání do dílčích termínů dodání (zejména z důvodu opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu, kapacity skladu nebo posunu termínu odstávek), ▪ změnit místo dodání (místo dodání se musí nacházet na území ČR, z důvodu kapacity skladu), nebo ▪ opravit zjevné chyby v textu smlouvy.