See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicininė įranga (I etapas) įgyvendinant projektą "Ignalinos rajono savivaldybės sveikatos centro sudėtyje teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūros modernizavimas"
Beschreibung: Perkama medicininė įranga įgyvendinant projektą „Ignalinos rajono savivaldybės sveikatos centro sudėtyje teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūros paslaugų modernizavimas“. Pirkimas skirstomas į 19 (devyniolika) pirkimo dalių. Prekių kiekiai ir reikalavimai nurodyti techninėse specifikacijose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 dalis. Gastroenterologinis įrangos kompleksas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Otorinolaringologo darbo vietos įrangos komplektas
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sauso hidromasažo įrenginys
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Smūginės bangos terapijos aparatas
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Elektrostimuliacijos sistema nugarai
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Elektroterapijos prietaisas
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Magneto terapijos aparatas
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Defibriliatorius
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Gyvybinių funkcijų stebėjimo monitorius
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Mobilus pacientų stebėjimo monitorius
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: EKG aparatas
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Infuzinė pompa
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Maitinimo pompa
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pacientų transportavimo vežimėlis
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Otoskopas
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Ausų plovimo sistema
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Medicininė kušetė
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Funkcinė lova
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: EKG stalelis su lentyna
Interne Kennung: 19