2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów pojemników do pobierania jednostki krwi pełnej (KPK) oraz zestawów do produkcji zlewanego UKKP.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów pojemników do pobierania jednostki krwi pełnej (KPK) oraz zestawów do produkcji zlewanego UKKP. 2. Szczegółowy opis dostawy będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Arkusz asortymentowo-cenowy” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: 47/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.