650897-2026 - Wettbewerb
Estland – Bau von weiterführenden Schulen – Keila Kooli Pargimaja liginullenergia korpuse ehitustööd
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keila Kooli Pargimaja liginullenergia korpuse ehitustööd
Beschreibung: Keila Kooli Pargimaja liginullenergia korpuse ehitamine. Ehitustöid kaasrahastab Riigi Tugiteenuste Keskuse (RTK), projekti nr. Kliima 2.9.01.25-0137, vastavalt määrusele nr 49, 08.12.2020 „Kohaliku omavalitsuse üksustele liginullenergiahoonete ehitamiseks antava toetuse kasutamise tingimused ja kord“. Ehitustööde käigus tuleb lammutada Keila linnas aadressil Pargi 2e asuva koolimaja keskne korpus ning ehitada asemele kompaktne liginullenergiahoone suletud netopinnaga 3269,3 m². Ehitus kavandatakse ühes ehitusetapis, mis hõlmab olemasolevate hooneplokkide lammutamist, uue hooneosa ja välisruumi ehitust ja sidumist Pargi tn 2e/1 hoone ploki ning Pargi 2 paikneva ajaloolise hoonega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315399-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Käesolev hange on seotud eelteatega nr 313376.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 315399-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Käesolev hange on seotud eelteatega nr 313376.
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214220 Secondary school construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000