2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE PROIECTARE - 2 loturi
Beschreibung: Achiziția are în vedere prestarea de „ SERVICII DE PROIECTARE – 2 loturi”: Lot 1 - Documentații tehnice pentru execuție pentru Instalație de recuperare a fracțiilor grele (LTS) din gazul uscat în Stația de uscare gaze Homocea; Lot 2 - Documentații tehnice pentru execuție pentru Instalație de recuperare a fracțiilor grele (LTS) din gazul uscat în Stația de uscare gaze Tazlău. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări de către operatorii economici înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificari în a 11 - a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu răspunde solicitărilor de clarificări postate după termenul limită mai sus menționat.
Interne Kennung: 14056826/2026/RGZ_S_056/S4406/4405_MED
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Documentații tehnice pentru execuție pentru Instalație de recuperare a fracțiilor grele (LTS) din gazul uscat în Stația de uscare gaze Homocea
Beschreibung: Conform cu cerințele caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Documentații tehnice pentru execuție pentru Instalație de recuperare a fracțiilor grele (LTS) din gazul uscat în Stația de uscare gaze Tazlău
Interne Kennung: 2