2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów, sprzętu i gadżetów edukacyjnych z przeznaczeniem na popularyzację edukacji na Mazowszu
Interne Kennung: OR-D-III.272.104.2026.AP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18932000 Sporttaschen, 18930000 Säcke und Beutel, 30192125 Textmarker, 37524100 Lernspiele, 37462200 Dartpfeile, 37452100 Badmintonausrüstung, 39225710 Flaschen, 34432000 Teile und Zubehör für Fahrräder, 18444112 Fahrradhelme, 32342100 Kopfhörer, 38651600 Digitalkameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I
Beschreibung: Dostawa materiałów, sprzętu i gadżetów edukacyjnych z przeznaczeniem na popularyzację edukacji na Mazowszu Część 1 1. Torba sportowa – 60 sztuk 2. Saszetka (nerka) – 100 sztuk
Interne Kennung: OR-D-III.272.104.2026.AP/I
Haupteinstufung (cpv): 18932000 Sporttaschen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Los: LOT-0002
Titel: część II
Beschreibung: Dostawa materiałów, sprzętu i gadżetów edukacyjnych z przeznaczeniem na popularyzację edukacji na Mazowszu Część 2 1. Zestaw cienkopisów - 100 sztuk 2. Gra zręcznościowa typu JENGA - 120 sztuk 3. Gra zręcznościowa - magnetyczne rzutki - 130 sztuk 4. Zestaw do gry w badmintona lub tenisa - 130 sztuk 5. Butelka filtrująca - 130 sztuk 6. Odblaski na szprychy rowerowe - 150 sztuk 7. Kask rowerowy - 60 sztuk 8. Wodoodporna sakwa, torba - 90 sztuk 9. Słuchawki bezprzewodowe - 70 sztuk 10. Kamera sportowa - 60 sztuk
Interne Kennung: OR-D-III.272.104.2026.AP/II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel, 30192125 Textmarker, 37524100 Lernspiele, 37462200 Dartpfeile, 37452100 Badmintonausrüstung, 39225710 Flaschen, 34432000 Teile und Zubehör für Fahrräder, 18444112 Fahrradhelme, 38651600 Digitalkameras, 32342100 Kopfhörer