650943-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Grupa zabezpieczenia/Sekcja Obsługi Infrastruktury: Żagań, Dobre nad Kwisą, Świętoszów, Bolesławiec/Duninów, Głogów. 2. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 oraz w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 6a – 6e do SWZ – odpowiednio do części.
Vorherige Bekanntmachung: 487219-2026
Interne Kennung: 67/26/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: GZ/SOI Głogów
Interne Kennung: Część 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wielkość prawa opcji nie przekroczy 50 % zamówienia podstawowego. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. Realizacja prawa opcji odbywać się będzie zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6e do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie wartości do 50 % wartości zamówienia podstawowego