See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding 'Inhuur groen- en facilitairmedewerkers'
Beschreibung: Om aan de toenemende vraag naar deze dienstverlening te voldoen, heeft Avres behoefte aan flexibele en deskundige ondersteuning op het gebied van groenbeheer en schoonmaakwerkzaamheden. Momenteel wordt een deel van deze werkzaamheden uitgevoerd door interne medewerkers en via bestaande contracten met externe leveranciers. De huidige contracten lopen echter af en er is behoefte aan een nieuwe, structurele oplossing voor de inhuur van groen- en facilitairmedewerkers onder schaal 6. Perceel 1: Inhuur groenspecialisten Avres raamt de totale waarde van de Opdracht op € 450.000,- exclusief btw, inclusief optiejaren, en wordt gemaximeerd op dit bedrag. Inhoudende dat Avres zijn totaliteit Nadere Opdrachten met een totale waarde van € 450.000,- exclusief btw via de Raamovereenkomsten mag verstrekken. Perceel 2: Inhuur schoonmaakspecialisten Avres raamt de totale waarde van de Opdracht op € 1.000.000,- exclusief btw, inclusief optiejaren, en wordt gemaximeerd op dit bedrag. Inhoudende dat Avres zijn totaliteit Nadere Opdrachten met een totale waarde van € 1.000.000,- exclusief btw via de Raamovereenkomsten mag verstrekken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Inhuur groenmedewerkers
Beschreibung: Ondersteuning bij het onderhouden van openbaar groen, plantsoenen en recreatiegebieden (zie hiervoor bijlage 7 functieprofielen).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nvt.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Inhuur facilitairmedewerkers
Beschreibung: Uitvoering van reguliere en specialistische schoonmaakwerkzaamheden binnen gemeentelijke panden en andere aangewezen locaties (zie hiervoor bijlage 7 functieprofielen).
Interne Kennung: 2