2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup fabrycznie nowej topiarki do śniegu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia. - sprzedaż na rzecz Zamawiającego i dostarczenie do jego siedziby oraz rozładunek fabrycznie nowej topiarki do śniegu spełniającej wymogi techniczne określone w Specyfikacji Technicznej, - uruchomienie topiarki w dniu dostarczenia do siedziby Zamawiającego, - przeprowadzenie szkoleń opisanych w § 1 Wzoru Umowy, - świadczenie w Okresie Gwarancji autoryzowanej obsługi serwisowej, napraw i przeglądów Topiarki na zasadach określonych we Wzorze Umowy oraz w zakresie określonym we wzorze karty gwarancyjnej, - dostarczenie wszystkich dokumentów, o których jest mowa w Umowie oraz w załącznikach do Umowy. Specyfikację Techniczną stanowi Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39237000 Schneemarkierungsstangen
5. Los
Los: LOT-0001