650969-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – Furnizare Consumabile medicale
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare Consumabile medicale
Beschreibung: Furnizare consumabile medicale conform caietului de sarcini atasat. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor 18.
Interne Kennung: 4547125/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Set canula de traheostomie lunga cu accesorii "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1080 45 135 32,500.00 351,000.00 14,625.00 43,875.00
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kit masca faciala completa pentru ventilatie non-invaziva
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1200 50 150 77,500.00 1,860,000.00 77,500.00 232,500.00
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Tub ureterostomie cutanata 8-14 CH
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 60 1000 42 125 8,400.00 140,000.00 5,833.33 17,500.00
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Plasa eventratie polipropilena 15x15
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 450.00 22,500.00 937.50 2,812.50
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Plasa eventratie polipropilena 30x30
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 750.00 37,500.00 1,562.50 4,687.50
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Ace UF G 14
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 150.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Cateter central venos pediatric mono lumen
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 30 200 8 25 4,500.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Senzori pulsoximetru
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 2000 83 250 25,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Ace UF G 22
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 30000 1250 3750 1,100.00 33,000.00 1,375.00 4,125.00
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Ace UF G 23
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Cateter central venos pediatric dublu lumen
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 30 500 21 63 4,620.00 77,000.00 3,208.33 9,625.00
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pansament transparent pentru asigurarea cateterelor venoase central ,dimensiune 11.5x8.5cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 60000 2500 7500 7,000.00 840,000.00 35,000.00 105,000.00
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pansament transparent pentru asigurarea cateterelor venoase central dimensiune 7cm-10.5 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 40000 1667 5000 5,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Masca laringeana i-gel adult si copii
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 10,500.00 1,050,000.00 43,750.00 131,250.00
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Combitube
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 3,000.00 300,000.00 12,500.00 37,500.00
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Kit monitorizare TA invaziva
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 8000 333 1000 5,750.00 920,000.00 38,333.33 115,000.00
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Senzori flux ap Fabius Tiro
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 2,500.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Senzori flux Fabius Plus
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 1,250.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Senzori O2 ap Drager
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 16,000.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Mansete tensiometru
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 2000 83 250 6,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Cablu extensie EKG
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 3,000.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Cablu extensie SpO2
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 2,500.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Set periute dezinfectante
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 12000 500 1500 11,000.00 1,320,000.00 55,000.00 165,000.00
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Servetele cu clorhexidina 2%
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 36000 1500 4500 45,000.00 1,620,000.00 67,500.00 202,500.00
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Servetele antiescare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 1,800.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Matrice hemostatica de tip Surgiflo cu aplicator
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 2,600.00 130,000.00 5,416.67 16,250.00
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Ace seringa UF G26
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 90000 3750 11250 1,100.00 99,000.00 4,125.00 12,375.00
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Ace seringa UF G 21
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 80000 3333 10000 1,100.00 88,000.00 3,666.67 11,000.00
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Ace seringa UF G 24
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Ace seringa UF G 25
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Ace seringa UF G 18
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20000 480000 20000 60000 22,000.00 528,000.00 22,000.00 66,000.00
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Sondă endotraheală
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7500 25000 1042 3125 112,500.00 375,000.00 15,625.00 46,875.00
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Servetele pentru spalare pacient
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 24000 1000 3000 2,200.00 528,000.00 22,000.00 66,000.00
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Accesorii pneumatice compatibile cu aparatul DVT7700
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 7,500.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Ace pentru anestezie plexala
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 5,100.00 255,000.00 10,625.00 31,875.00
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Canula cu mandren de traheostomie 10-12 CH
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 150 5000 208 625 16,500.00 550,000.00 22,916.67 68,750.00
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Urinar femei cu capac
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Disc ceramic supapa aparat anestezie Drager
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 500.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Cartus de hemofiltrare dedicat absorbtiei citokinelor
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 15,000.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Kit nebulizare pentru sistemele de ventilatie
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 350.00 17,500.00 729.17 2,187.50
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Mandren pentru intubatie
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 5000 208 625 350.00 175,000.00 7,291.67 21,875.00
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Filtru antibacterian si antiviral pediatric
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 5000 208 625 250.00 125,000.00 5,208.33 15,625.00
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Masca laringeala ramforsata
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 1,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Sonda de aspiratie cu control vacuum
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 210.00 21,000.00 875.00 2,625.00
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Sistem pentru nebulizare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 400 17 50 5,500.00 220,000.00 9,166.67 27,500.00
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Rola sterilizare 30/200mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 600 25 75 13,500.00 162,000.00 6,750.00 20,250.00
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Hartie EKG Mindray R12
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 600 25 75 2,500.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Prelungitor sonda IOT
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 700.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: ACE CHIRURGICALE Nr.G1, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.40x80MM
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 12 576 24 72 600.00 28,800.00 1,200.00 3,600.00
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: ACE CHIRURGICALE ,Nr.G2, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.40x73MM
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: ACE CHIRURGICALE, Nr.G7, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.10x50MM
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: ACE CHIRURGICALE, Nr.G8, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.00x46MM
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: ACE CHIRURGICALE, Nr.G9, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.00x42MM
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: ACE CHIRURGICALE, Nr.G10, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.90x38MM
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: ACE CHIRURGICALE, Nr.G11, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.80x34MM
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: ACE CHIRURGICALE, Nr.G12, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.70x30MM (12 ACE/DUZINA)
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: ACE CHIRURGICALE, Nr.G13, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.70x27MM
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: ACE CHIRURGICALE INTESTINALE, Nr.B3, 1/2CERC, VARF ROTUND, 0.60x36MM
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: ACE CHIRURGICALE INTESTINALE,Nr.B4, 1/2CERC, VARF ROTUND, 0.60x30MM
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Tampon nazal expandabil postoperator fara tub, neresorbabil,dimensiune 45 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 360 15 45 640.00 5,760.00 240.00 720.00
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Tampon nazal expandabil postoperator fara tub, neresorbabil,dimensiune 80 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1200 50 150 1,900.00 22,800.00 950.00 2,850.00
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Split silicon nazal intern fara tub de aerisire
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 600.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Senzor oxigen , compatibil cu aparat anestezie WATO65
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 50 2 6 20,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Patura incalzire pacient, compatibila cu sistem PWS72000
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 700.00 35,000.00 1,458.33 4,375.00
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Caseta dispozabila compatibila cu sistemult TEIDE
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 900.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Tubulatura NIBP, compatibila cu monitor iMEC 12
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 1,500.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Solutie protectoare tegument 1ml, 3ml
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 2,300.00 23,000.00 958.33 2,875.00
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: " Kitul pentru montare / insertie cateter venos central contine fara halat "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 12000 500 1500 8,500.00 1,020,000.00 42,500.00 127,500.00
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Dispozitiv pentru exercitiul respiratiei
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 10000 417 1250 8,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Hartie EKG iMAC 12
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 600 25 75 6,000.00 36,000.00 1,500.00 4,500.00
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Tub armat traheostomie termosensibil cu flansa reglabila - 155 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 400 17 50 5,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Sistem pentru managementul enterecolitelor la pacientii critici
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 9,000.00 900,000.00 37,500.00 112,500.00
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Masca deschisa cu posibilitate masurare End-Tidal CO2
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 3,000.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Cateter drenaj unic
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 90 400 17 50 5,850.00 26,000.00 1,083.33 3,250.00
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Aleza microclima reutilizabila 70cm x 90cm prevazuta cu manere si aripioare laterale
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 7,750.00 155,000.00 6,458.33 19,375.00
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Covor decontaminare stratificat ,45x115 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 8,500.00 425,000.00 17,708.33 53,125.00
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Covor decontaminare stratificat ,90x115 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 5,000.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Cort/casca ventilatie non invaziva
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 4,900.00 98,000.00 4,083.33 12,250.00
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Masca faciala completa pentru ventilatie non invaziva
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 5,000.00 500,000.00 20,833.33 62,500.00
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Masca oxigen trahee
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 1,250.00 12,500.00 520.83 1,562.50
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Sonda intubatie nazala(preformata) cu sistem de monitorizare a inflatiei balonului
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 1,500.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Balon epistaxis
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 200.00 10,000.00 416.67 1,250.00
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Senzor SpO2 reutilizabil din silicon
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 1000 42 125 1,800.00 360,000.00 15,000.00 45,000.00
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Rola tampoane pretaiate din celuloza pentru injectii, punctii
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 10000 417 1250 250.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Tavita renala din carton expandat
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 500000 20833 62500 1,500.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Senzor debit aparat anestezie
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 50 2 6 4,900.00 35,000.00 1,458.33 4,375.00
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Senzor debit reutilizabil aparat anestezie
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 50 2 6 10,500.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Senzor debit reutilizabil aparat anestezie CS2
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 3 50 2 6 5,400.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Senzor spirometrie reutilizabil
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 800.00 16,000.00 666.67 2,000.00
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Colector condens
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 200 8 25 3,500.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Senzor SpO2 deget -adult
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 200 8 25 5,600.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Senzor SpO2 deget -pediatric
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 200 8 25 4,550.00 130,000.00 5,416.67 16,250.00
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Senzor entropie
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 20,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Senzor monitorizare NMT
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 17,000.00 170,000.00 7,083.33 21,250.00
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Electrozi NMT
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 10,000.00 20,000.00 833.33 2,500.00
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Aleza absorbanta rezistenta la transferul pacientului
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 80000 3333 10000 2,250.00 3,600,000.00 150,000.00 450,000.00
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Perie curatare instrumente cu tub flexibil
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Canula orofaringiana de tip Williams
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 500.00 5,000.00 208.33 625.00
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Masca oxigen duala
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 3000 125 375 4,500.00 135,000.00 5,625.00 16,875.00
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Masca laringeana reutilizabila
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 11,000.00 220,000.00 9,166.67 27,500.00
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Halat chirurgical captusit
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 2,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Saci mortuari din plastic
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 2,250.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Rola sterilizare 30cm /100m
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 500 21 63 32,000.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Rola sterilizare 20cm /100m
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 500 21 63 22,000.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Punga-rezerva pentru sistem pentru managementul enterocolitelor la pacienti critici
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 5000 208 625 4,750.00 475,000.00 19,791.67 59,375.00
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Fir resorbabil din poligliconat 2/0, L=30cm, ac=19mm, 5/8 cerc varf rotund( V-loc)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 1200 50 150 1,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Pansament cu clorhexidina pentru fixarea cateterului venos central
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 30000 1250 3750 4,500.00 1,350,000.00 56,250.00 168,750.00
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Comprese tifon 10 cm/10 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50000 2083 6250 45,000.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Comprese tifon 10 cm/5 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2000 30000 1250 3750 12,000.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: " Sistem biopsie semiautomat + teaca de punctie ( Introducator coaxial) "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2000 10000 417 1250 800,000.00 4,000,000.00 166,666.67 500,000.00
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Sistem multi-utilizare teaca
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 8,000.00 800,000.00 33,333.33 100,000.00
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Set de drenaj percutanat cu șnur de fixare pentru metoda de ghidare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 200 8 25 17,500.00 700,000.00 29,166.67 87,500.00
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Sonda nutritie enterala/drenaj
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 5000 208 625 850.00 425,000.00 17,708.33 53,125.00
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Manusi chirurgicale ,sterile, fara pudra
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 40000 1667 5000 2,675.00 214,000.00 8,916.67 26,750.00
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Electrod neutru, adulti
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 5000 208 625 850.00 85,000.00 3,541.67 10,625.00
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Electrod neutru, pediatrici
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 500.00 10,000.00 416.67 1,250.00
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Cablu pentru electrod neutru adulti
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 3,200.00 320,000.00 13,333.33 40,000.00
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Pad defibrilare automata, adult , pediatric,
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Perie pentru curatarea instrumentarului, diametru periei-15 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 500 21 63 200.00 20,000.00 833.33 2,500.00
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Perie pentru curatarea instrumentarului,diametru periei-3.5 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 500 21 63 175.00 17,500.00 729.17 2,187.50
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Sonda standard monopolara de stimulare a nervilor cranieni
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 240 10 30 18,000.00 432,000.00 18,000.00 54,000.00
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Electrozi pereche subdermali
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 240 10 30 15,000.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Tub endotraheal EMG de unica folosinta - 8 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 720 30 90 6,000.00 864,000.00 36,000.00 108,000.00
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Test strip Bowie Dick + Helix
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 1,300.00 130,000.00 5,416.67 16,250.00
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Dispozitiv compact Bowie Dick + Helix - reutilizabil
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 3 100 4 13 3,150.00 105,000.00 4,375.00 13,125.00
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: "Masca termoplastica tip S pentru Cap, fixare in 5 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 50,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: "Masca termoplastica tip S pentru Cap&Umeri, fixare in 9 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 108,000.00 432,000.00 18,000.00 54,000.00
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: "Masca termoplastica tip S pentru Cap&Umeri, fixare in 9 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, OPEN FACE CLAUSTROFOBIC "
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: "Masca termoplastica tip P pentru Cap, fixare in 3 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT cu 6 pini "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 200 8 25 14,000.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: "Masca termoplastica tip P pentru Cap&Umeri, fixare in 5 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, cu 10 pini "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 200 8 25 22,000.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: " Masca termoplastica tip P pentru Cap, fixare in 3 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, PEDIATRICA"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 7,000.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: "Masca termoplastica tip P pentru Cap&Umeri, fixare in 5 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, PEDIATRICA"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 11,000.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: "Markeri piele, biluta plumb 1.0mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie)"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 1,750.00 7,000.00 350.00 1,050.00
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: "Markeri piele, biluta plumb 1.5mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie) "
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: "Markeri piele, biluta plumb 2.0mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie)"
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: "Markeri piele, biluta plumb 2.5mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie)"
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: "Markeri piele tip fir din plumb 0.3mm (336 cm/cutie)"
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: "Markeri piele tip fir din plumb 1.5mm (336cm/cutie)"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,500.00 10,000.00 500.00 1,500.00
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: "Markeri piele CT bila 2,3mm (110 etichete/cutie) FARA ARTEFACTE"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,000.00 8,000.00 400.00 1,200.00
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: "Markeri piele CT bila 4mm (50 etichete/cutie) FARA ARTEFACTE "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,750.00 11,000.00 550.00 1,650.00
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: "Markeri piele CT tip fir 1.0mm (330 cm/cutie) FARA ARTEFACTE "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 3 20 1 3 1,500.00 10,000.00 500.00 1,500.00
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: "Masca termoplastica tip S pentru Cap, fixare in 5 puncte, grosime 3.0 mm"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 30,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: "Masca termoplastica tip S pentru Cap&Umeri, fixare in 9 puncte, grosime 3.0 mm "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 88,000.00 352,000.00 14,666.67 44,000.00
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: "Masca termoplastica tip P pentru Cap, fixare in 3 puncte, grosime 3.0 mm,"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 5,000.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: "Masca termoplastica tip P pentru Cap&Umeri, fixare in 5 puncte, grosime 3.0 mm"
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 200 8 25 20,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: Tub endotraheal EMG, de unica folosinta - 7 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 160 7 20 6,000.00 192,000.00 8,000.00 24,000.00
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: Pansament steril super absorbant pentru plagi acute si cronice
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 40000 1667 5000 2,500.00 1,000,000.00 41,666.67 125,000.00
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: Trusa de perfuzie
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25000 800000 10000 100000 112,500.00 3,600,000.00 45,000.00 450,000.00
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: Pansament steril superabsorbant cu strat distantier
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 4,500.00 225,000.00 9,375.00 28,125.00
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: Pansament adeziv steril super absorbant pentru plagi acute si cronice
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 6,500.00 650,000.00 27,083.33 81,250.00
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: Pansament steril superabsorbant pentru canule, catetere si sisteme de drenaj
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 5,000.00 500,000.00 20,833.33 62,500.00
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: Sistem de siguranta inchis pentru punctii in toracocenteza
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 3000 125 375 15,000.00 900,000.00 37,500.00 112,500.00
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: "Husă cameră endoscopie "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 35000 1458 4375 2,000.00 350,000.00 14,583.33 43,750.00
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: Ansă de rezecție monopolar
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 15 1000 42 125 9,750.00 650,000.00 27,083.33 81,250.00
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: Ansă de rezecție bipolar
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 15 1000 42 125 11,250.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: Senzor spirometrie adult, galben transparent – reutilizabil
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 200.00 10,000.00 416.67 1,250.00
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: Senzor spirometrie pediatric, galben transparent – reutilizabil
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: Linie spirometrie pentru analizor, 2 m,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 340.00 17,000.00 708.33 2,125.00
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: Buretei canistra calce sodata, (set 40 buc)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 2,000.00 20,000.00 833.33 2,500.00
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: Recipient aspirator
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 1,800.00 27,000.00 1,125.00 3,375.00
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: Canistra calce sodata
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 3,000.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: KIT Startup circuit pacient Adult
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 2,000.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: Set circuite pacient Adult,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 5,000.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: Senzor spirometrie adult, galben transparent
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 50 2 6 240.00 6,000.00 250.00 750.00
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: Senzor spirometrie pediatric, galben transparent
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: Linie spirometrie pentru analizor, 2 m,Carestation 620
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 50 2 6 340.00 8,500.00 354.17 1,062.50
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: Recipient aspirator Carestation 620
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 50 2 6 1,800.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: KIT Startup circuit pacient Adult , reutilizabil,
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: Set circuite pacient Adult, unica folosinta, tub 1.8m,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 5,000.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: Cablu conectare TruSignal SpO2
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 50 2 6 3,000.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: Senzor SpO2 deget Trusignal cu cablu conectare 1m - tip soft – adult,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 50 2 6 4,250.00 42,500.00 1,770.83 5,312.50
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: Senzor SpO2 deget Trusignal cu cablu conectare 1m - tip clestisor – adult,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,750.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: Senzor SpO2 deget Trusignal cu cablu conectare 1m - tip soft – pediatric,
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: Cablu conexiune sensor EEG,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 9,500.00 190,000.00 7,916.67 23,750.00
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: Electrozi monitorizare EEG
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 42,500.00 850,000.00 35,416.67 106,250.00
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: Cablu conexiune sensor NMT, 3 m,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 8,000.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: Sensor NMT Pediatric
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 6,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: MecanoSenzor - senzor mecanic
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: Electrozi adezivi pentru NMT
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 800.00 16,000.00 666.67 2,000.00
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: Cablu conexiune senzor monitorizare EEG si EMG,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 7,000.00 140,000.00 5,833.33 17,500.00
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: Senzor monitorizare EEG si EMG,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 8,500.00 170,000.00 7,083.33 21,250.00
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: Senzori Entropie Easy-Fit,
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: Cablu conexiune manseta(furtun) NIBP,3.6m,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 2,250.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: Manseta NIBP copii,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 2,500.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: Manseta NIBP adult, marime M,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,000.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: Manseta NIBP adult, marime L,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,500.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: Set mansete NIBP (1s Adult, 1 m Adult, 1 l Adult)
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: Set fire de derivatie ECG, 3 derivatii,
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: Cablu intermediar ECG , 3/5 derivatii,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 4,250.00 85,000.00 3,541.67 10,625.00
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: Senzor reutilizabil temperatura – piele
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: Senzor reutilizabil temperatura – esofagial/ pediatric
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: Senzor reutilizabil temperatura – esofagial/rectal adult
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: Cablu temperatura pentru seria sondelor 400,
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: Cablu IBP,
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: Set fire de derivatie ECG,
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,250.00 65,000.00 2,708.33 8,125.00
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipAnsamblu valva expir Engstrom Carestation
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 5,200.00 7,800.00 1,300.00 3,900.00
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipSenzor de flux ventilator Engstrom Carestation
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 6,800.00 10,200.00 1,700.00 5,100.00
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipSet circuit autoclavabil pentru ventilator Engstrom Pro
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 8,000.00 12,000.00 2,000.00 6,000.00
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipCamera de umidificare autoclavabila pentru ventilator Engstrom Pro
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipSet nebulizator Engstrom Carestation
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 34,000.00 51,000.00 8,500.00 25,500.00
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: Trusa coniotomie in urgenta fara balonas
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 400 17 50 18,000.00 360,000.00 15,000.00 45,000.00
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: Lame pentru dermatom
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 9,500.00 950,000.00 39,583.33 118,750.00
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: Cablu EKG,12 pin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 7,750.00 77,500.00 3,229.17 9,687.50
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: Set fire derivatie EKG
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 4,700.00 47,000.00 1,958.33 5,875.00
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: Cablu NIBP
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 2,050.00 20,500.00 854.17 2,562.50
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: Cablu extensie SP02,7 pin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 3,400.00 34,000.00 1,416.67 4,250.00
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: Cablu I IBP ,12 pin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 13,300.00 133,000.00 5,541.67 16,625.00
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: Sistem mecanic pentru inchiderea tegumentului
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 15000 625 1875 2,000.00 600,000.00 25,000.00 75,000.00
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: Circuit ventilatie copil
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 850.00 85,000.00 3,541.67 10,625.00
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: Circuit ventilatie adult
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 10000 417 1250 1,000.00 1,000,000.00 41,666.67 125,000.00
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: Manusi S , M , L ,XL nepudrate
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 300000 7200000 100000 250000 690,000.00 16,560,000.00 230,000.00 575,000.00
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: Kit monitorizare CO2 compatibile cu monitoarele functii vitale MEC 2000
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 100 4 13 4,480.00 112,000.00 4,666.67 14,000.00
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: Recipient cu solutie de formaldehida 4%,20 ml
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 1,400.00 140,000.00 5,833.33 17,500.00
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: Recipient cu solutie de formaldehida 4%,60 ml
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: Masca ventilatie reutilizabila full face pentru oxigenoterapie
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 175,000.00 1,750,000.00 72,916.67 218,750.00
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: Halat impermeabil unica folosinta
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 72000 3000 9000 5,000.00 360,000.00 15,000.00 45,000.00
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: Masca FFP2
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 60000 2500 7500 4,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: Conector neutru fara ac cu spike pentru pungi
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 10000 417 1250 12,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: Conector neutru fara ac cu spike si port aditonal.
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: Conector in sistem inchis pentru transfer chimioterapice pentru seringa.
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 10000 417 1250 18,000.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: Conector cu balon in sistem inchis pentru transfer chimioterapice pentru flacon 20mm.
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: Spike pentru flacoane cu conector
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 10000 417 1250 15,000.00 150,000.00 6,250.00 18,750.00
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: Extensie Cablu SPO2 - Monitor VIRGO
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,750.00 11,000.00 458.33 1,375.00
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: SPO2 cu senzor SPO2 adult - monitor Virgo
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 1,750.00 7,000.00 291.67 875.00
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: Manseta NPBP pentru adult cu tub de conectare - Monitor VIRGO
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 30 1 4 1,250.00 7,500.00 312.50 937.50
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: Senzor temperatura - Monitor VIRGO
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,000.00 8,000.00 333.33 1,000.00
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: Cablu ECG cu 5 fire - Monitor VIRGO
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: Set terapii continue de supleere renala pentru hemofiltrare/ hemodiafiltrare (adulti) ST150
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 13,300.00 665,000.00 27,708.33 83,125.00
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: Set terapii continue de supleere renala pentru procedurile de purificare a sangelui in starile septice OXIRIS
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 25,000.00 1,250,000.00 52,083.33 156,250.00
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: Solutie Hemofiltrare/ Hemodiafiltrare - DISPOZITIV MEDICAL – DIALISAN
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 16000 667 2000 20,000.00 1,600,000.00 66,666.67 200,000.00
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: Punga efluent
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 2400 100 300 3,800.00 91,200.00 3,800.00 11,400.00
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: Kit Plasmafereza TPE2000
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 15,500.00 1,550,000.00 64,583.33 193,750.00
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: Bolus termoplastic 20 x 20 x 5 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 16,000.00 32,000.00 1,333.33 4,000.00
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: Bolus termoplastic 30 x 30 x 5 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 20,000.00 40,000.00 1,666.67 5,000.00
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: Bolus termoplastic 20 x 20 x 10 mm
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: Bolus termoplastic 30 x 30 x 10 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 28,000.00 56,000.00 2,333.33 7,000.00
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: Peleti termoplastici
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 5,600.00 14,000.00 583.33 1,750.00
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: Bolus gel 30 x 30 x 0.5 cm fara skin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 22,000.00 55,000.00 2,291.67 6,875.00
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: Bolus gel 30 x 30 x 1.0 cm fara skin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 27,200.00 68,000.00 2,833.33 8,500.00
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: Bolus gel 40 x 40 x 0.5 cm fara skin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 32,000.00 64,000.00 2,666.67 8,000.00
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: Bolus gel 30 x 30 x 0.5 cm cu skin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 26,000.00 65,000.00 2,708.33 8,125.00
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: Bolus gel 30 x 30 x 1.0 cm cu skin
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 31,200.00 78,000.00 3,250.00 9,750.00
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: Foaie termoplastica 20x23 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 10,000.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: Foaie termoplastica 30x30 cm
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: Masca stereotaxie set open face
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 150,000.00 300,000.00 12,500.00 37,500.00
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: Masca stereotaxie set
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: Masca cap+gat, 5 pct, 3.2 mm, S-Frame, open face (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 92,000.00 184,000.00 7,666.67 23,000.00
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: Masca cap+gat+umeri, 9 pct, 3.2 mm, S-Frame; fara orificiu (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 136,000.00 272,000.00 11,333.33 34,000.00
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: Masca cap+gat+umeri, 9 pct, 3.2 mm, S-Frame, orificiu ochi si gura (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 152,000.00 304,000.00 12,666.67 38,000.00
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: Masca cap+gat+umeri, 9 pct, 3.2 mm, S-Frame, open face (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 156,000.00 312,000.00 13,000.00 39,000.00
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: Perna termoplastica 34 x 17.5 x 2.5 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 30,000.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: Perna termoplastica 40.5 x 25.8 cm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 35,000.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: Perna termoplastica 20 x 25 cm
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: Markei piele CT tip bila 2.3 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 32,500.00 65,000.00 2,708.33 8,125.00
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: Markei piele CT tip bila 4.0 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 40,000.00 80,000.00 3,333.33 10,000.00
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: Markeri piele tip fir 1.0 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 45,000.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: Masca cap si umeri in 9 pct , 3.2 mm , S-frame, fara orificiu
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 124,000.00 496,000.00 20,666.67 62,000.00
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: Masca cap in 5 pct , 3.2 mm , S-frame, fara orificiu (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 100,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: Masca cap in 5 puncte, 3.2 mm, S-frame, split frame, open face (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 60,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: Masca cap+umeri in 9 pct , 3.2 mm , S-frame, fara orificiu (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 95,000.00 190,000.00 7,916.67 23,750.00
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: Masca cap+umeri in 9 pct , 3.2 mm , S-frame, open face (stereotaxie)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 100,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: Masca stereotaxie set open face+dispozitiv muscatura
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 150 6 19 145,000.00 217,500.00 9,062.50 27,187.50
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: Indicatori fizico-chimici "integratori" de monitorizare a sterilizarii cu aburi
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 200000 8333 25000 2,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: Indicatori fizico-chimici "integratori" de monitorizare a sterilizarii cu plasma
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 100000 4167 12500 2,500.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: Role de sterilizare ULTRA AMC, 210 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 500 21 63 2,200.00 275,000.00 11,458.33 34,375.00
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: Role de sterilizare ULTRA AMC, 420 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 500 21 63 3,000.00 375,000.00 15,625.00 46,875.00
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: Role de sterilizare ULTRA AMC, 520 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 100 4 13 4,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: Electrod tip Hook reutilizabil
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 48 2 6 20,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: Portac laparoscopic
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 100 4 13 10,000.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: Solutie urologica pentru irigare (manitol 1% + glicina 1%)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 450.00 9,000.00 375.00 1,125.00
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: Cartus pentru stapler Autolinear de unica folosinta cu trei randuri de capse, model IIIZH,-45/60/90 -D
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 720 30 90 11,250.00 162,000.00 6,750.00 20,250.00
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: Set cateterizare vena cava in metoda Seldinger, având posibilitatea poziţionării simultane a cateterului cu ajutorul ECG intra-atrial, cateter triplu lumen 7F x20cm tratat antimicrobian
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 8000 333 1000 37,000.00 2,960,000.00 123,333.33 370,000.00
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: Suport de cap low cu aripioare pentru gat
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 20 1 3 18,000.00 36,000.00 1,500.00 4,500.00
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: Suport de cap low fara aripiare pentru gat
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: Suport de cap medium cu aripioare pentru gat
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: Suport de cap medium fara aripioare pentru gat
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: Suport de cap high cu aripioare pentru gat
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: Suport de cap high fara aripioare pentru gat
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: Suport de torace cu angulatie 0
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 24,500.00 98,000.00 4,900.00 14,700.00
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: Suport de torace cu angulatie 5
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 18,750.00 75,000.00 3,750.00 11,250.00
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: Suport de torace cu angulatie 10
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 30,000.00 120,000.00 6,000.00 18,000.00
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: Suport de torace cu angulatie 15
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 42,500.00 170,000.00 8,500.00 25,500.00
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: Suport lateral cu angulatie 0 (stang sau drept)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 7,500.00 30,000.00 1,500.00 4,500.00
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: Suport lateral drept cu angulatie 5
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: Suport lateral stang cu angulatie 5
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: Suport lateral drept cu angulatie 10
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: Suport lateral stang cu angulatie 10
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: Suport lateral drept cu angulatie 15
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: Suport lateral stang cu angulatie 15
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: Suport pentru maini high
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: Suport pentru maini low
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 22,500.00 90,000.00 4,500.00 13,500.00
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: Perna abdomen si pelvis pentru suport pozitie prone
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 27,500.00 110,000.00 5,500.00 16,500.00
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: Insertie full pentru suport pozitie prone
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 8,500.00 34,000.00 1,700.00 5,100.00
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: Insertie large pentru suport pozitie prone
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 12,500.00 50,000.00 2,500.00 7,500.00
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: Insertie small pentru suport pozitie prone
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: Suport lateral stang pentru abdomen si pelvis
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: Suport lateral drept pentru abdomen si pelvis
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: Perna low pentru genunchi si picioare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 15,000.00 60,000.00 3,000.00 9,000.00
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: Perna wedge pentru genunchi si picioare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 16,000.00 64,000.00 3,200.00 9,600.00
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: Perna elevation pentru genunchi si picioare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 11,500.00 46,000.00 2,300.00 6,900.00
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: Perna extensie pentru genunchi si picioare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 13,500.00 54,000.00 2,700.00 8,100.00
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: Suport de cap pentru pozitia prone
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 1,000.00 4,000.00 200.00 600.00
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: Suport pentru perna
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 3,500.00 14,000.00 700.00 2,100.00
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: Suport de cap pentru SRS low
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 4,500.00 18,000.00 900.00 2,700.00
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: Suport de cap pentru SRS medium
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 5,000.00 20,000.00 1,000.00 3,000.00
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: Suport de cap pentru SRS high
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: Suport de cap SRS pentru perna
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: Markeri piele non-metalici 2.5 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 11,500.00 36,800.00 1,533.33 4,600.00
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: Markeri piele non-metalici 3.0 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 14,250.00 45,600.00 1,900.00 5,700.00
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: Markeri piele non-metalici 4.0 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 17,000.00 54,400.00 2,266.67 6,800.00
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: Markeri tip fir non-metalici 1.0 mm
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 13,000.00 41,600.00 1,733.33 5,200.00
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: Markeri fiduciali prostata
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 100,000.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: Markeri fiduciali lichizi
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: Spray neiritant pentru indepartarea adezivului
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 30 1 4 660.00 1,980.00 82.50 247.50
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: Pasta protectoare dermica Conva Tec 7C.Stomahensive
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 30 1 4 550.00 1,650.00 68.75 206.25
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: Spray protector pentru piele
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: Pungi de colostomie/ileostomie PLUS,cu evacuare cu diametru mai mare de 60mm cu mier de manuka
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 5000 208 625 360.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 5000 208 625 700.00 175,000.00 7,291.67 21,875.00
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Titel: Pungi de colostomie/ileostomie cu evacuare mai mare de 60mm cu miere de manuka
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 5000 208 625 400.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: Pudra protectoare pentru piele
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 2000 83 250 1,100.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Titel: Filtru antibacterian-aspirator chirurgical - 1 pompa - Gima ASPEED profesional - 15 L / min
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 300 1500 63 188 24,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: TUBURI DE SILICON pentru uz medical extern - silicon 100%
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: Sistem de aspiratie toracica cu valva uscata
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 500 21 63 4,500.00 112,500.00 4,687.50 14,062.50
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Titel: " Set steril aspiratie de lunga durata cu posibilitate de spalare si preventie VAP "
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 8,800.00 440,000.00 18,333.33 55,000.00
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Titel: Kit complet ingrijire orala cu gel emolient
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 1,800.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: Camp cearceaf tip targa cu 12 manere
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 3,700.00 37,000.00 1,541.67 4,625.00
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: Imobilizator pt membre cu protectie tip manusa
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 5,700.00 285,000.00 11,875.00 35,625.00
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: Pensa extractie de unica folosinta (tip Alogator)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 12 1 3 836.00 5,016.00 209.00 1,254.00
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Titel: Cosulet extractie de unica folosinta (Pliu unghiular, otel inoxidabil )
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 12 1 3 598.00 3,588.00 149.50 897.00
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Titel: Pensa biopsie de unica folosinta (Ovala, cu invelis, cupe fenestrate)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 120 5 30 375.00 4,500.00 187.50 1,125.00
Interne Kennung: 330
Los: LOT-0331
Titel: Pensa biopsie de unica folosinta (Cupe Aligator, cu invelis)
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 240 10 60 750.00 9,000.00 375.00 2,250.00
Interne Kennung: 331
Los: LOT-0332
Titel: Pensa biopsie cu ac de unica folosinta (Cupe Aligator, fenestrate, cu invelis
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Titel: Perie citologie de unica folosinta
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 75 3 19 209.50 3,142.50 130.94 785.63
Interne Kennung: 333
Los: LOT-0334
Titel: Perie citologie de unica folosinta cu dublu capat
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 300 13 75 295.00 1,770.00 73.75 442.50
Interne Kennung: 334
Los: LOT-0335
Titel: Piesa bucala de unica folosinta cu banda de fixare
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 50 450.00 900.00 37.50 225.00
Interne Kennung: 335
Los: LOT-0336
Titel: Dispozitiv pentru biopsie cutanata histologica PUNCH
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 60 4000 167 1000 2,760.00 184,000.00 7,666.67 46,000.00
Interne Kennung: 336
Los: LOT-0337
Titel: Role plate pentru sterilizarea cu plasma500mm/70m
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 300 13 100 13,700.00 205,500.00 8,562.50 68,500.00
Interne Kennung: 337
Los: LOT-0338
Titel: Role plate pentru sterilizarea cu plasma 75 mm/70m
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 300 13 100 1,900.00 28,500.00 1,187.50 9,500.00
Interne Kennung: 338
Los: LOT-0339
Titel: Canula aspirator laparoscopic
Beschreibung: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 30 2 10 6,600.00 39,600.00 2,640.00 13,200.00
Interne Kennung: 339