650970-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Varia – ACHIZITIE ANTIBIOTICE SI MEDICAMENTE CHIMIOTERAPEUTICE DE UZ DERMATOLOGIC, MEDICAMENTE DIVERSE 2026 -2028 (ACORD CADRU 24 LUNI)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE ANTIBIOTICE SI MEDICAMENTE CHIMIOTERAPEUTICE DE UZ DERMATOLOGIC, MEDICAMENTE DIVERSE 2026 -2028 (ACORD CADRU 24 LUNI)
Beschreibung: ACHIZITIE ANTIBIOTICE SI MEDICAMENTE CHIMIOTERAPEUTICE DE UZ DERMATOLOGIC, MEDICAMENTE DIVERSE 2026 -2028 (ACORD CADRU 24 LUNI) conform caiet de sarcini atasat. Incheierea unui acord cadru de furnizare valabil pentru o perioada de 24 luni. CONTRACTELE SUBSECVENTE SE VOR INCHEIA LUNAR, SEMESTRIAL, TRIMESTRIAL SAU PE ORICE PERIOADA ACOPERITA DE DISPONIBIL BUGETAR IN FUNCTIE DE NECESITATILE AUTORITATII CONTRACTANTE, fara reluarea competitiei. Cantitatile prevazute in caietul de sarcini, sunt orientative si nu se constituie in obligatie contractuala. Aceaste cantitati au fost estimate la nivelul consumului mediu din anii anteriori. CANTITATILE MINIME SI MAXIME ALE ACORDULUI CADRU SI ALE CONTRACTELOR SUBSECVENTE SE REGASESC ANEXA NR. 1 LA CAIETUL DE SARCINI. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 ZILE. Autoritatea contractanta va raspunde in mod,consolidat, clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi fata de termenul limita de depunere a ofertelor. Recepţia cantitativă şi calitativă a produsului se face la destinatia finala, respectiv Spitalul Municipal Campina-Farmacia spitalului. În cazul constatării unor lipsuri cantitative sau diferenţe calitative, beneficiarul are dreptul să reclame aceasta prin intermediul achizitorului în termen de 48 de ore de la deschiderea coletului (coletelor) care contine (conţin) produsul iar furnizorul se obligă să completeze/ să înlocuiască produsul în termen de 24 de ore. Termenul de valabilitate al medicamentelor este cel putin 6 luni de la data livrarii.
Interne Kennung: 2845818_2026_PAAPD1636648
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACETAT DE TERLIPRESINA 0.2mg/ml 5ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: ACETAT DE TERLIPRESINA 0.2mg/ml 5ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACICLOVIR 400mg compr. sau echivalent
Beschreibung: ACICLOVIR 400mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ACID ACETIC 5% 100ml sau echivalent
Beschreibung: ACID ACETIC 5% 100ml sau echivalent
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ACID ACETILSALICILIC MCC 500mg compr. sau echivalent
Beschreibung: ACID ACETILSALICILIC MCC 500mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ACTOVEGIN 200mg/5ml
Beschreibung: ACTOVEGIN 200mg/5ml
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ACUPAN SOL. INJ. 20 mg 2 ml sau echivalent
Beschreibung: ACUPAN SOL. INJ. 20 mg 2 ml sau echivalent
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ADDAVEN 10ml conc. pt. sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: ADDAVEN 10ml conc. pt. sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ADOZIN 10mg/2ml sau echivalent
Beschreibung: ADOZIN 10mg/2ml sau echivalent
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ADRENALINA TERAPIA 1MG/ML 1ML sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: ADRENALINA TERAPIA 1MG/ML 1ML sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ADRENOSTAZIN SOL. INJ. 5 ml sau echivalent
Beschreibung: ADRENOSTAZIN SOL. INJ. 5 ml sau echivalent
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ALBASTRU DE METILEN 1% 25g sau echivalent
Beschreibung: ALBASTRU DE METILEN 1% 25g sau echivalent
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ALBENDAZOL 200mg compr. sau echivalent
Beschreibung: ALBENDAZOL 200mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ALBUNORM 200G/L 50ML sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: ALBUNORM 200G/L 50ML sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: ALCOOL BORICAT 4%*20g VITALIA sau echivalent
Beschreibung: ALCOOL BORICAT 4%*20g VITALIA sau echivalent
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: ALGIFEN 5ml sol.inj. sau echivalent
Beschreibung: ALGIFEN 5ml sol.inj. sau echivalent
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: ALGOCALMIN / LOCAMIN 500 mg/ml/50ml sau echivalent
Beschreibung: ALGOCALMIN / LOCAMIN 500 mg/ml/50ml sau echivalent
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: ALGOCALMIN 1g/2ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: ALGOCALMIN 1g/2ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: ALINAN COLICI SI BALONARE emulsie*50ml sau echivalent
Beschreibung: ALINAN COLICI SI BALONARE emulsie*50ml sau echivalent
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: ALMACOR COMPR. 5 mg sau echivalent
Beschreibung: ALMACOR COMPR. 5 mg sau echivalent
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: ALTALAX COPII -microclisme sau echivalent
Beschreibung: ALTALAX COPII -microclisme sau echivalent
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: AMIKOZIT 500mg/2ml sol inj sau echivalent
Beschreibung: AMIKOZIT 500mg/2ml sol inj sau echivalent
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: AMINOPLASMAL 100mg/ml 500ml sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: AMINOPLASMAL 100mg/ml 500ml sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: AMINOSTERIL N-HEPA 8% 500ML sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: AMINOSTERIL N-HEPA 8% 500ML sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: AMINOVEN 10%
Beschreibung: AMINOVEN 10%
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: AMINOVEN INFANT 100g/l 100ml sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: AMINOVEN INFANT 100g/l 100ml sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: AMIODARONA / AMIODARONA LPH 200mg sau echivalent
Beschreibung: AMIODARONA / AMIODARONA LPH 200mg sau echivalent
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: AMIODARONA HAMELN sol.inj. 50mg/ml 3ml sau echivalent
Beschreibung: AMIODARONA HAMELN sol.inj. 50mg/ml 3ml sau echivalent
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: AMOXIPLUS 1.2g sau echivalent
Beschreibung: AMOXIPLUS 1.2g sau echivalent
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: AMPICILINA ATB 1G pulb. sol. inj.*fl sau echivalent
Beschreibung: AMPICILINA ATB 1G pulb. sol. inj.*fl sau echivalent
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: AMPICILINA ATB 250 mg
Beschreibung: AMPICILINA ATB 250 mg
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: AMPICILINA ATB 500 mg pulb.pt.sol.inj sau echivalent
Beschreibung: AMPICILINA ATB 500 mg pulb.pt.sol.inj sau echivalent
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: AMPIPLUS 1.5G PULB. SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: AMPIPLUS 1.5G PULB. SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: ANEXATE 0.1mg/ml 5ml sau echivalent
Beschreibung: ANEXATE 0.1mg/ml 5ml sau echivalent
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: ANXIAR 1mg compr. sau echivalent
Beschreibung: ANXIAR 1mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: APA PT. PREPARATE INJ 10ml * fiole ZENTIVA sau echivalent
Beschreibung: APA PT. PREPARATE INJ 10ml * fiole ZENTIVA sau echivalent
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: APA DISTILATA 1.5L sticla sau echivalent
Beschreibung: APA DISTILATA 1.5L sticla sau echivalent
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: APA OXIGENATA 3% 1000ml sau echivalent
Beschreibung: APA OXIGENATA 3% 1000ml sau echivalent
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE 500ML sau echivalent
Beschreibung: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE 500ML sau echivalent
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: APAP FORTE 40mg/ml sau echivalent
Beschreibung: APAP FORTE 40mg/ml sau echivalent
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: APTAMIL FARA LACTOZA 400g sau echivalent
Beschreibung: APTAMIL FARA LACTOZA 400g sau echivalent
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: AREFAM 200mg cps.moi sau echivalent
Beschreibung: AREFAM 200mg cps.moi sau echivalent
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: ARGININA - SORBITOL SOL. PERF. 250 ml sau echivalent
Beschreibung: ARGININA - SORBITOL SOL. PERF. 250 ml sau echivalent
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: ARGININA 50mg/ml*500ml sau echivalent
Beschreibung: ARGININA 50mg/ml*500ml sau echivalent
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: ARTHROTEC 75mg/0.2mg cpr sau echivalent
Beschreibung: ARTHROTEC 75mg/0.2mg cpr sau echivalent
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: ASCORD 40 mg sau echivalent
Beschreibung: ASCORD 40 mg sau echivalent
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: ASPACARDIN 39mg/12mg COMPR. sau echivalent
Beschreibung: ASPACARDIN 39mg/12mg COMPR. sau echivalent
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: ASPATOFORT SOL. INJ. 10 ml sau echivalent
Beschreibung: ASPATOFORT SOL. INJ. 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: ASPENTER 75mg compr. film. sau echivalent
Beschreibung: ASPENTER 75mg compr. film. sau echivalent
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: ATRACURIUM KALCEKS 10mg/ml 5ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: ATRACURIUM KALCEKS 10mg/ml 5ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: AZITROMICINA 250mg *cp SANDOZ sau echivalent
Beschreibung: AZITROMICINA 250mg *cp SANDOZ sau echivalent
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: AZITROMICINA ROMPHARM 500mg pulb. pt. sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: AZITROMICINA ROMPHARM 500mg pulb. pt. sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: AZITROMICINA SANDOZ 500mg compr. sau echivalent
Beschreibung: AZITROMICINA SANDOZ 500mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: BANEOCIN PUDRA EXT. 10 g sau echivalent
Beschreibung: BANEOCIN PUDRA EXT. 10 g sau echivalent
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: BANEOCIN UNG. 20 g sau echivalent
Beschreibung: BANEOCIN UNG. 20 g sau echivalent
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: BETADINE SAPUN 1000 ml sau echivalent
Beschreibung: BETADINE SAPUN 1000 ml sau echivalent
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: BETAHISTINA MCC 24 mg compr. sau echivalent
Beschreibung: BETAHISTINA MCC 24 mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: BETALOC 5mg/5ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: BETALOC 5mg/5ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: BETALOC ZOK 50mg compr. sau echivalent
Beschreibung: BETALOC ZOK 50mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: BICARBONAT DE SODIU 8,4% 80ml ARDEAELYTSOL conc.sol.perf sau echivalent
Beschreibung: BICARBONAT DE SODIU 8,4% 80ml ARDEAELYTSOL conc.sol.perf sau echivalent
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: BICARBONAT DE SODIU 8.4% 100ml SOL.PERF. sau echivalent
Beschreibung: BICARBONAT DE SODIU 8.4% 100ml SOL.PERF. sau echivalent
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: BISOTENS 5mg compr. sau echivalent
Beschreibung: BISOTENS 5mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: BRILIQUE 90MG compr. sau echivalent
Beschreibung: BRILIQUE 90MG compr. sau echivalent
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: BUCOTISOL(GLICERINA BORAXATA) 25ML sau echivalent
Beschreibung: BUCOTISOL(GLICERINA BORAXATA) 25ML sau echivalent
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: BUPIVACAINA Spinal Heavy 5mg/ml 4ml sol.inj. sau echivalent
Beschreibung: BUPIVACAINA Spinal Heavy 5mg/ml 4ml sol.inj. sau echivalent
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: CALCE SODATA INTERSORB PLUS 5000 g sau echivalent
Beschreibung: CALCE SODATA INTERSORB PLUS 5000 g sau echivalent
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: CALYPSOL SOL. INJ. 50 mg/ml 10 ml sau echivalent
Beschreibung: CALYPSOL SOL. INJ. 50 mg/ml 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: CAPTOPRIL MCC / CAPTOPRIL LPH 50mg sau echivalent
Beschreibung: CAPTOPRIL MCC / CAPTOPRIL LPH 50mg sau echivalent
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CARBETOCIN PHARMIDEA 100mcg/ml sau echivalent
Beschreibung: CARBETOCIN PHARMIDEA 100mcg/ml sau echivalent
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: CARBOMIX GRANULE 50 g sau echivalent
Beschreibung: CARBOMIX GRANULE 50 g sau echivalent
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: CAVINTON CONC. PT. SOL. PERF. 5 mg/ml 2 ml sau echivalent
Beschreibung: CAVINTON CONC. PT. SOL. PERF. 5 mg/ml 2 ml sau echivalent
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: CEFAZOLINA 1g pulb.sol.inj. sau echivalent
Beschreibung: CEFAZOLINA 1g pulb.sol.inj. sau echivalent
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: CEFORT 1g sau echivalent
Beschreibung: CEFORT 1g sau echivalent
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: CEFOTAXIM 1 g PULB. PT. SOL. INJ./PERF. sau echivalent
Beschreibung: CEFOTAXIM 1 g PULB. PT. SOL. INJ./PERF. sau echivalent
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: CEFUROXIMA 1.5g pulb. inj. sau echivalent
Beschreibung: CEFUROXIMA 1.5g pulb. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: CEFUROXIMA 750 mg PULB. PT. SUSP. INJ. sau echivalent
Beschreibung: CEFUROXIMA 750 mg PULB. PT. SUSP. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: CIPRO INF 200mg/100ml sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: CIPRO INF 200mg/100ml sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: CIPROFLOXACIN PIC OFT/AUR 0.3% 5ML sau echivalent
Beschreibung: CIPROFLOXACIN PIC OFT/AUR 0.3% 5ML sau echivalent
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: CL. DE SODIU 0.9% sol. perf. 250ml sau echivalent
Beschreibung: CL. DE SODIU 0.9% sol. perf. 250ml sau echivalent
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: CLEXANE 4000UI 0.4ml ser.pre. sau echivalent
Beschreibung: CLEXANE 4000UI 0.4ml ser.pre. sau echivalent
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: CLEXANE 6000UI/0.6ml ser.preumpl. sau echivalent
Beschreibung: CLEXANE 6000UI/0.6ml ser.preumpl. sau echivalent
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: CLEXANE 8000UI 0.8ml sol.inj.ser.pre sau echivalent
Beschreibung: CLEXANE 8000UI 0.8ml sol.inj.ser.pre sau echivalent
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: CLINDAMICINA H / CLINDAMYCIN 300mg/2ml sau echivalent
Beschreibung: CLINDAMICINA H / CLINDAMYCIN 300mg/2ml sau echivalent
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: CLISME LAX 133ML sau echivalent
Beschreibung: CLISME LAX 133ML sau echivalent
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: CLONIDINA 0.15 MG sau echivalent.
Beschreibung: CLONIDINA 0.15 MG sau echivalent.
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: CLOPIDOGREL Terapia 75mg cpr.film. sau echivalent
Beschreibung: CLOPIDOGREL Terapia 75mg cpr.film. sau echivalent
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: CLORHIDRAT DE TRAMADOL BIOEEL 50mg sau echivalent
Beschreibung: CLORHIDRAT DE TRAMADOL BIOEEL 50mg sau echivalent
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: CLORURA SODIU 0.9% 1000 ml-FRESENIUS sau echivalent
Beschreibung: CLORURA SODIU 0.9% 1000 ml-FRESENIUS sau echivalent
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: CLORURA DE POTASIU 7,45% BRAUN CONC. PT. SOL. PERF. 100 ml sau echivalent
Beschreibung: CLORURA DE POTASIU 7,45% BRAUN CONC. PT. SOL. PERF. 100 ml sau echivalent
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: CLORZOXAZONA-RICHTER / CLORZOXAZONA ARENA 250mg sau echivalent
Beschreibung: CLORZOXAZONA-RICHTER / CLORZOXAZONA ARENA 250mg sau echivalent
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: CLOTRIMAZOL10.87mg/ml 23ML sol. cut. 10mg/g sau echivalent
Beschreibung: CLOTRIMAZOL10.87mg/ml 23ML sol. cut. 10mg/g sau echivalent
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: COAXIL / NOBIXAL 12.5mg sau echivalent
Beschreibung: COAXIL / NOBIXAL 12.5mg sau echivalent
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: COLIMICIN ( COLISTIN ) PULB.PT.SOL.INJ/PERF. 1000000 UI sau echivalent
Beschreibung: COLIMICIN ( COLISTIN ) PULB.PT.SOL.INJ/PERF. 1000000 UI sau echivalent
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: CORYOL 6.25mg compr. sau echivalent
Beschreibung: CORYOL 6.25mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: CUMINOL 500mg compr. film. sau echivalent
Beschreibung: CUMINOL 500mg compr. film. sau echivalent
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: DASSELTA 5mg compr. film. sau echivalent
Beschreibung: DASSELTA 5mg compr. film. sau echivalent
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: DAVIA 5mg cpr. film. sau echivalent
Beschreibung: DAVIA 5mg cpr. film. sau echivalent
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: DERMODRIN sol. inj. 30mg/2ml sau echivalent
Beschreibung: DERMODRIN sol. inj. 30mg/2ml sau echivalent
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: DESLORATADINA SIROP 0.5mg/ml sau echivalent
Beschreibung: DESLORATADINA SIROP 0.5mg/ml sau echivalent
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: DEXAMETHASONE / DEXAMETAZONA 8 mg/2 ml sau echivalent
Beschreibung: DEXAMETHASONE / DEXAMETAZONA 8 mg/2 ml sau echivalent
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: DEXMEDETOMIDIN EVER 0.2mg/2ml conc. sol. perf sau echivalent
Beschreibung: DEXMEDETOMIDIN EVER 0.2mg/2ml conc. sol. perf sau echivalent
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: DEXTRAN 40 IN SER FIZIOLOGIC 10% SOL. PERF. 500 ml sau echivalent
Beschreibung: DEXTRAN 40 IN SER FIZIOLOGIC 10% SOL. PERF. 500 ml sau echivalent
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: DIAZEPAM 10mg cpr. sau echivalent
Beschreibung: DIAZEPAM 10mg cpr. sau echivalent
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: DIAZEPAM 5mg/ml 2ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: DIAZEPAM 5mg/ml 2ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: DIAZEPAM DESITIN 5mg/ 2.5ml sol. rect. sau echivalent
Beschreibung: DIAZEPAM DESITIN 5mg/ 2.5ml sol. rect. sau echivalent
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: DICLOFENAC SUPOZITOARE 12,5 mg SINTOFARM sau echivalent
Beschreibung: DICLOFENAC SUPOZITOARE 12,5 mg SINTOFARM sau echivalent
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: DIGOXIN 0,5 mg/2 ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: DIGOXIN 0,5 mg/2 ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: DIGOXIN 0.25 mg COMPR. sau echivalent
Beschreibung: DIGOXIN 0.25 mg COMPR. sau echivalent
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: DIPROPHOS 7mg/ml sau echivalent
Beschreibung: DIPROPHOS 7mg/ml sau echivalent
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: DOBUTAMINA PANPHARMA 250mg conc.sol.perf sau echivalent
Beschreibung: DOBUTAMINA PANPHARMA 250mg conc.sol.perf sau echivalent
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: DOPAMINA 10 ML CONC. PT. SOL. PERF. sau echivalent
Beschreibung: DOPAMINA 10 ML CONC. PT. SOL. PERF. sau echivalent
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: DOPEGYT COMPR. 250 mg sau echivalent
Beschreibung: DOPEGYT COMPR. 250 mg sau echivalent
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: DOSTINEX 0.5MG COMPR. PFI sau echivalent
Beschreibung: DOSTINEX 0.5MG COMPR. PFI sau echivalent
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: DOXICICLINA ATB 100mg caps. sau echivalent
Beschreibung: DOXICICLINA ATB 100mg caps. sau echivalent
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: DROPERIDOL 2.5MG/1ML sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: DROPERIDOL 2.5MG/1ML sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: EBILFUMIN 30mg caps. sau echivalent
Beschreibung: EBILFUMIN 30mg caps. sau echivalent
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: EBILFUMIN 75mg caps. sau echivalent
Beschreibung: EBILFUMIN 75mg caps. sau echivalent
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: EFEDRINA 50 mg/ ml SOL. INJ. 1 ml sau echivalent
Beschreibung: EFEDRINA 50 mg/ ml SOL. INJ. 1 ml sau echivalent
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: ELIQUIS 2.5mg cpr. film. sau echivalent
Beschreibung: ELIQUIS 2.5mg cpr. film. sau echivalent
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: ELIQUIS 5mg cpr.film. sau echivalent
Beschreibung: ELIQUIS 5mg cpr.film. sau echivalent
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: EMANERA / ESOMEPRAZOL 40mg sau echivalent
Beschreibung: EMANERA / ESOMEPRAZOL 40mg sau echivalent
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: ENALAPRIL 5mg sau echivalent
Beschreibung: ENALAPRIL 5mg sau echivalent
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: ENAP SOL. INJ. 1.25 mg/ml 1 ml sau echivalent
Beschreibung: ENAP SOL. INJ. 1.25 mg/ml 1 ml sau echivalent
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: ERITROMICINA ATB 200mg*cpr sau echivalent
Beschreibung: ERITROMICINA ATB 200mg*cpr sau echivalent
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: ERTAPENEM 1g pulb. conc. pt. sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: ERTAPENEM 1g pulb. conc. pt. sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: ESOMEPRAZOL SUN / ESOMEPRAZOL ROMPHARM 40mg sau echivalent
Beschreibung: ESOMEPRAZOL SUN / ESOMEPRAZOL ROMPHARM 40mg sau echivalent
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: ETAMSILAT 250mg/2ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: ETAMSILAT 250mg/2ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: ETOMIDATE-LIPURO emuls. Inj. 2mg/ml 10ml sau echivalent
Beschreibung: ETOMIDATE-LIPURO emuls. Inj. 2mg/ml 10ml sau echivalent
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: EZICLEN 176ml conc. sol.. orala sau echivalent
Beschreibung: EZICLEN 176ml conc. sol.. orala sau echivalent
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: FENOBARBITAL 100 mg COMPR. sau echivalent
Beschreibung: FENOBARBITAL 100 mg COMPR. sau echivalent
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: FENOBARBITAL 100mg/ ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: FENOBARBITAL 100mg/ ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: FENTANYL 100MCG/H PLAST.TRANSDERM sau echivalent
Beschreibung: FENTANYL 100MCG/H PLAST.TRANSDERM sau echivalent
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: FENTANYL 25 MCG/H PLAST.TRANSDERM. sau echivalent
Beschreibung: FENTANYL 25 MCG/H PLAST.TRANSDERM. sau echivalent
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: FENTANYL 50 MCG/H PLAST.TRANSDERM. sau echivalent
Beschreibung: FENTANYL 50 MCG/H PLAST.TRANSDERM. sau echivalent
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: FENTANYL TORREX 0.05mg 10ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: FENTANYL TORREX 0.05mg 10ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: FITOMENADION 10 mg/ml SOL. INJ. 1 ml sau echivalent
Beschreibung: FITOMENADION 10 mg/ml SOL. INJ. 1 ml sau echivalent
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: FLIXOTIDE 125mcg 60 doze inhaler sau echivalent
Beschreibung: FLIXOTIDE 125mcg 60 doze inhaler sau echivalent
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: FLIXOTIDE 50mcg 120 doze inhaler sau echivalent
Beschreibung: FLIXOTIDE 50mcg 120 doze inhaler sau echivalent
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: FLUCONAZOL KABI 2mg/ml 100ml sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: FLUCONAZOL KABI 2mg/ml 100ml sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: FLUCOVIM 50MG sau echivalent
Beschreibung: FLUCOVIM 50MG sau echivalent
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: FLUIDOL 100mg/5ml sirop 100ml sau echivalent
Beschreibung: FLUIDOL 100mg/5ml sirop 100ml sau echivalent
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: FLUIMUCIL SOL. INJ. 300 mg 3 ml sau echivalent
Beschreibung: FLUIMUCIL SOL. INJ. 300 mg 3 ml sau echivalent
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: FORVEL 0.4mg/ml 1ml sol.inj/perf. sau echivalent
Beschreibung: FORVEL 0.4mg/ml 1ml sol.inj/perf. sau echivalent
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: FOSFOMICINA ROMPHARM 3g granule pt. sol. orala sau echivalent
Beschreibung: FOSFOMICINA ROMPHARM 3g granule pt. sol. orala sau echivalent
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: FURAZOLIDON FORTE / FURAZOLIDON 100 mg sau echivalent
Beschreibung: FURAZOLIDON FORTE / FURAZOLIDON 100 mg sau echivalent
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: FUROSEMID MCC / FUROSEMID M 40mg sau echivalent
Beschreibung: FUROSEMID MCC / FUROSEMID M 40mg sau echivalent
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: FUROSEMID ZENTIVA 20 mg/2 ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: FUROSEMID ZENTIVA 20 mg/2 ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: GABARAN 400mg cps sau echivalent
Beschreibung: GABARAN 400mg cps sau echivalent
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: GELOFUSINE SOL. PERF. 500 ml sau echivalent
Beschreibung: GELOFUSINE SOL. PERF. 500 ml sau echivalent
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: GENTAMICIN SULPHATE sol. oft. 0.3% 10ml sau echivalent
Beschreibung: GENTAMICIN SULPHATE sol. oft. 0.3% 10ml sau echivalent
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: GENTAMICINA EIPICO 80mg/2ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: GENTAMICINA EIPICO 80mg/2ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: GLUCONAT DE CALCIU BRAUN SOL. INJ. 10% 10 ml sau echivalent
Beschreibung: GLUCONAT DE CALCIU BRAUN SOL. INJ. 10% 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: GLUCOSE 50mg/ml 500ml sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: GLUCOSE 50mg/ml 500ml sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: GLUCOZA 10%/500ml sau echivalent
Beschreibung: GLUCOZA 10%/500ml sau echivalent
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: GLUCOZA 20% 500ml SOL.PERF. sau echivalent
Beschreibung: GLUCOZA 20% 500ml SOL.PERF. sau echivalent
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: GLUCOZA 3300mg/10 ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: GLUCOZA 3300mg/10 ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: GLUCOZA 5% 250ML INF. sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: GLUCOZA 5% 250ML INF. sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: GLYCOPHOS 216mg/ml conc. pt. sol.perf.20ml sau echivalent
Beschreibung: GLYCOPHOS 216mg/ml conc. pt. sol.perf.20ml sau echivalent
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: HALOPERIDOL inj. 5mg/ml 1ml sau echivalent
Beschreibung: HALOPERIDOL inj. 5mg/ml 1ml sau echivalent
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: HALOPERIDOL PICATURI ORALE-SOL. 10 ml sau echivalent
Beschreibung: HALOPERIDOL PICATURI ORALE-SOL. 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: HEPA MERZ 10ml conc. sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: HEPA MERZ 10ml conc. sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: HEPARINA NA 5000UI/ML 5ML SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: HEPARINA NA 5000UI/ML 5ML SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: HEPIFLOR SACCHAROMYCES BOULARDII 5,41g cps sau echivalent
Beschreibung: HEPIFLOR SACCHAROMYCES BOULARDII 5,41g cps sau echivalent
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: HHC 25 mg 5 ml SOL. INJ. I.V. sau echivalent
Beschreibung: HHC 25 mg 5 ml SOL. INJ. I.V. sau echivalent
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: HHC HF / HHC 100mg sau echivalent
Beschreibung: HHC HF / HHC 100mg sau echivalent
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: HIPP 1 COMBIOTIC 300G NEW sau echivalent
Beschreibung: HIPP 1 COMBIOTIC 300G NEW sau echivalent
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: HIPP AR ORGANIC 300g sau echivalent
Beschreibung: HIPP AR ORGANIC 300g sau echivalent
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: HIPP HA1 COMBIOTIC 350G sau echivalent
Beschreibung: HIPP HA1 COMBIOTIC 350G sau echivalent
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: HUMULIN R 100U/ML 3ML sau echivalent
Beschreibung: HUMULIN R 100U/ML 3ML sau echivalent
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: IBUPROFEN BRAUN 200 mg/50ml sol. perf sau echivalent
Beschreibung: IBUPROFEN BRAUN 200 mg/50ml sol. perf sau echivalent
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: IBUPROFEN BRAUN 400mg/100ml sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: IBUPROFEN BRAUN 400mg/100ml sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: IMIPENEM/CILASTATIN 500mg/500mg pulb. inj. sau echivalent
Beschreibung: IMIPENEM/CILASTATIN 500mg/500mg pulb. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: INDAPAMID MCC 1.5mg compr. sau echivalent
Beschreibung: INDAPAMID MCC 1.5mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: INDOMETACIN MCC / INDOMETACIN ATB 50mg sau echivalent
Beschreibung: INDOMETACIN MCC / INDOMETACIN ATB 50mg sau echivalent
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: INTRALIPID 200g/1000ml em. perf sau echivalent
Beschreibung: INTRALIPID 200g/1000ml em. perf sau echivalent
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: IODINA 100mg/ml 1000ml sol. cutanata sau echivalent
Beschreibung: IODINA 100mg/ml 1000ml sol. cutanata sau echivalent
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: KABIVEN PERIPHERAL emuls. perf. 1440ml sau echivalent
Beschreibung: KABIVEN PERIPHERAL emuls. perf. 1440ml sau echivalent
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: KANAMICINA HIDROCORTIZON ung. Oft. 6 g sau echivalent
Beschreibung: KANAMICINA HIDROCORTIZON ung. Oft. 6 g sau echivalent
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: KANAMICINA ung. Oft. 1% 6 g sau echivalent
Beschreibung: KANAMICINA ung. Oft. 1% 6 g sau echivalent
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: KEBENE ANTIACID sau echivalent
Beschreibung: KEBENE ANTIACID sau echivalent
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: KEBENE ENZY PULB. , plicuri sau echivalent
Beschreibung: KEBENE ENZY PULB. , plicuri sau echivalent
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: KEBENE PLUS 50mg/300mg compr. sau echivalent
Beschreibung: KEBENE PLUS 50mg/300mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: KETOF SIROP 1mg/5ml 100 ml HEXAL sau echivalent
Beschreibung: KETOF SIROP 1mg/5ml 100 ml HEXAL sau echivalent
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: KETOTIFEN LPH / KETOTIFEN 1mg sau echivalent
Beschreibung: KETOTIFEN LPH / KETOTIFEN 1mg sau echivalent
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: LACTECON 667g/l 200ml sol. orala sau echivalent
Beschreibung: LACTECON 667g/l 200ml sol. orala sau echivalent
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: LAROFEN 200mg compr. sau echivalent
Beschreibung: LAROFEN 200mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: LEMOD-SOLU 125mg x 2ml sau echivalent
Beschreibung: LEMOD-SOLU 125mg x 2ml sau echivalent
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: LERIDIP compr. 10mg sau echivalent
Beschreibung: LERIDIP compr. 10mg sau echivalent
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: LEVETIRACETAM DESITIN 1000MG gran.draj.*30plicuri sau echivalent
Beschreibung: LEVETIRACETAM DESITIN 1000MG gran.draj.*30plicuri sau echivalent
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: LEVOFLOXACIN KABI 5mg/ml 100ml SOL.PERF. sau echivalent
Beschreibung: LEVOFLOXACIN KABI 5mg/ml 100ml SOL.PERF. sau echivalent
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: LIDOCAINA KABI / XILINA 10mg/ml/10ml sau echivalent
Beschreibung: LIDOCAINA KABI / XILINA 10mg/ml/10ml sau echivalent
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: LIDOCAINA SPRAY 10% 38 g sau echivalent
Beschreibung: LIDOCAINA SPRAY 10% 38 g sau echivalent
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: LINEZOLID INFOMED 2mg/ml 300ml sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: LINEZOLID INFOMED 2mg/ml 300ml sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: LOPERAMID SLAVIA 2mg compr. sau echivalent
Beschreibung: LOPERAMID SLAVIA 2mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: LUNALDIN 100mcg compr.subling. sau echivalent
Beschreibung: LUNALDIN 100mcg compr.subling. sau echivalent
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: LYSTHENON 0.1g/5ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: LYSTHENON 0.1g/5ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: MABRON 100mg/2ml sau echivalent
Beschreibung: MABRON 100mg/2ml sau echivalent
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: MAGNESII SULFURICI 200MG/ML sau echivalent
Beschreibung: MAGNESII SULFURICI 200MG/ML sau echivalent
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: MEDROL A 16mg compr. sau echivalent
Beschreibung: MEDROL A 16mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: MEDSAMIC 100mg/ml 5ml SOL.INJ. sau echivalent
Beschreibung: MEDSAMIC 100mg/ml 5ml SOL.INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: MEMANTINA LANNACHER HEILMITTEL / MEMANTINA 10mg sau echivalent
Beschreibung: MEMANTINA LANNACHER HEILMITTEL / MEMANTINA 10mg sau echivalent
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: MEMOTAL1 g/5 ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: MEMOTAL1 g/5 ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: MEROPENEM ATB 1g pulb. sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: MEROPENEM ATB 1g pulb. sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: METFORMINA ARENA 1000 mg sau echivalent
Beschreibung: METFORMINA ARENA 1000 mg sau echivalent
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: METOCLOPRAMID SOL. INJ. 5mg/ml 2 ml sau echivalent
Beschreibung: METOCLOPRAMID SOL. INJ. 5mg/ml 2 ml sau echivalent
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: METOCLOPRAMID sirop 1 mg/5ml 100 ml sau echivalent
Beschreibung: METOCLOPRAMID sirop 1 mg/5ml 100 ml sau echivalent
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: METOCLOPRAMID T 10mg compr. sau echivalent
Beschreibung: METOCLOPRAMID T 10mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: METOPROLOL 25mg compr. MAGISTRA sau echivalent
Beschreibung: METOPROLOL 25mg compr. MAGISTRA sau echivalent
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: METRONIDAZOL BRAUN 5mg/ml SOL. PERF. 100 ml sau echivalent
Beschreibung: METRONIDAZOL BRAUN 5mg/ml SOL. PERF. 100 ml sau echivalent
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: METRONIDAZOL COMPR. 250mg sau echivalent
Beschreibung: METRONIDAZOL COMPR. 250mg sau echivalent
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: MIALGIN 100 mg/2 ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: MIALGIN 100 mg/2 ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: MIDAZOLAM HAMELN 5mg/ml 10ML sau echivalent
Beschreibung: MIDAZOLAM HAMELN 5mg/ml 10ML sau echivalent
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: MIOFILIN SOL. INJ. 24 mg/ml 10 ml sau echivalent
Beschreibung: MIOFILIN SOL. INJ. 24 mg/ml 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: MIOSTIN 0.5 mg/ml/1 ml sau echivalent
Beschreibung: MIOSTIN 0.5 mg/ml/1 ml sau echivalent
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: MODUXIN MR / TRIMETAZIDINA 35mg sau echivalent
Beschreibung: MODUXIN MR / TRIMETAZIDINA 35mg sau echivalent
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: MOLDAMIN 1200000 pulb sol inj sau echivalent
Beschreibung: MOLDAMIN 1200000 pulb sol inj sau echivalent
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: MORFINA 20mg/ml 1ml SOL.INJ. sau echivalent
Beschreibung: MORFINA 20mg/ml 1ml SOL.INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: MOXIFLOXACINA KABI 400mg/250ml sol. perf. sau echivalent
Beschreibung: MOXIFLOXACINA KABI 400mg/250ml sol. perf. sau echivalent
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: MUCOVIM / ACETILCISTEINA 200mg sau echivalent
Beschreibung: MUCOVIM / ACETILCISTEINA 200mg sau echivalent
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: NA CL MOLAR 5,85% conc. pt. sol. perf. 100ml sau echivalent
Beschreibung: NA CL MOLAR 5,85% conc. pt. sol. perf. 100ml sau echivalent
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: NA CL MOLAR 5,85% CONC. PT. SOL. PERF. 20 ml sau echivalent
Beschreibung: NA CL MOLAR 5,85% CONC. PT. SOL. PERF. 20 ml sau echivalent
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: NAN 1 400 g sau echivalent
Beschreibung: NAN 1 400 g sau echivalent
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: NAN 2 400 g sau echivalent
Beschreibung: NAN 2 400 g sau echivalent
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: NAN 3 400g sau echivalent
Beschreibung: NAN 3 400g sau echivalent
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: NEOPREOL UNG. 40 g sau echivalent
Beschreibung: NEOPREOL UNG. 40 g sau echivalent
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: NEPHROTECT 250ml sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: NEPHROTECT 250ml sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: NESTLE PRENAN 400G sau echivalent
Beschreibung: NESTLE PRENAN 400G sau echivalent
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: NIFEDIPIN RETARD 20mg compr. sau echivalent
Beschreibung: NIFEDIPIN RETARD 20mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: NITROMINT 2,6 mg COMPR. ELIB. PREL. sau echivalent
Beschreibung: NITROMINT 2,6 mg COMPR. ELIB. PREL. sau echivalent
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: NITROMINT SPRAY SUBLINGUAL 0.4MG/DOZA sau echivalent
Beschreibung: NITROMINT SPRAY SUBLINGUAL 0.4MG/DOZA sau echivalent
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: NITRONAL 1mg/ml 10ml sol.inj. sau echivalent
Beschreibung: NITRONAL 1mg/ml 10ml sol.inj. sau echivalent
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: NO-SPA 40mg/2ml sol.inj. sau echivalent
Beschreibung: NO-SPA 40mg/2ml sol.inj. sau echivalent
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: NOLET 5mg compr. sau echivalent
Beschreibung: NOLET 5mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: NORADRENALINA KABI 1 mg/ml* 8ml conc.pt.sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: NORADRENALINA KABI 1 mg/ml* 8ml conc.pt.sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: NORMIX 400 MG sau echivalent
Beschreibung: NORMIX 400 MG sau echivalent
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: NOVOCALMIN COMPR. 500 mg sau echivalent
Beschreibung: NOVOCALMIN COMPR. 500 mg sau echivalent
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: NUTRICOMP STANDARD NEUTRAL 500ml sau echivalent
Beschreibung: NUTRICOMP STANDARD NEUTRAL 500ml sau echivalent
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: OFTACAIN 4mg/10ml sau echivalent
Beschreibung: OFTACAIN 4mg/10ml sau echivalent
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: OMEPRAZOL RPH / OMEPRAZOL ATB 20mg sau echivalent
Beschreibung: OMEPRAZOL RPH / OMEPRAZOL ATB 20mg sau echivalent
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: OMEZ 40mg PULB.PT.SOL.PERF sau echivalent
Beschreibung: OMEZ 40mg PULB.PT.SOL.PERF sau echivalent
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: ONDASETRON KALCEKS 2MG/ML 2ML sau echivalent
Beschreibung: ONDASETRON KALCEKS 2MG/ML 2ML sau echivalent
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: OSETRON 4mg 2ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: OSETRON 4mg 2ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: OSMOFUNDIN 150mg/ml EP 250ml sol perf. sau echivalent
Beschreibung: OSMOFUNDIN 150mg/ml EP 250ml sol perf. sau echivalent
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: OTIS T SOL. EXT. 10 ml sau echivalent
Beschreibung: OTIS T SOL. EXT. 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: OXIMED SPRAY CUT. - SUSP. sau echivalent
Beschreibung: OXIMED SPRAY CUT. - SUSP. sau echivalent
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: OXITOCINA PANPHARMA 5UI/ml 1ml conc.i.v / i.m sau echivalent
Beschreibung: OXITOCINA PANPHARMA 5UI/ml 1ml conc.i.v / i.m sau echivalent
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: PADUDEN 20mg/ml 100ml susp. int. sau echivalent
Beschreibung: PADUDEN 20mg/ml 100ml susp. int. sau echivalent
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: PADUDEN JUNIOR 40mg/ml sau echivalent
Beschreibung: PADUDEN JUNIOR 40mg/ml sau echivalent
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: PARACETAMOL KABI 10 mg/ml SOL. PERF. 100 ml sau echivalent
Beschreibung: PARACETAMOL KABI 10 mg/ml SOL. PERF. 100 ml sau echivalent
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: PARACETAMOL SUPOZ .250mg *ATB sau echivalent
Beschreibung: PARACETAMOL SUPOZ .250mg *ATB sau echivalent
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: PARACETAMOL 125 mg sau echivalent
Beschreibung: PARACETAMOL 125 mg sau echivalent
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: PARACETAMOL ANT / PARACETAMOL / COLDACT 500mg sau echivalent
Beschreibung: PARACETAMOL ANT / PARACETAMOL / COLDACT 500mg sau echivalent
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: PARACETAMOL TIS 120 mg / 5 ml 100 ml sirop sau echivalent
Beschreibung: PARACETAMOL TIS 120 mg / 5 ml 100 ml sirop sau echivalent
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: PENICILINA G POTASICA 1000000UI pulb.sol.inj. sau echivalent
Beschreibung: PENICILINA G POTASICA 1000000UI pulb.sol.inj. sau echivalent
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: PENTOXI RETARD 400mg compr. sau echivalent
Beschreibung: PENTOXI RETARD 400mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: PENTOXIFILIN sol.inj.20mg/ml 5ml. sau echivalent
Beschreibung: PENTOXIFILIN sol.inj.20mg/ml 5ml. sau echivalent
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: PERASIN 4.5g pulb. inj. sau echivalent
Beschreibung: PERASIN 4.5g pulb. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: PROPOFOL MCT/LCT 10mg/ml 20ml emulsie inj./perf. sau echivalent
Beschreibung: PROPOFOL MCT/LCT 10mg/ml 20ml emulsie inj./perf. sau echivalent
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: REFEN SOL. INJ. 75 mg 3 ml sau echivalent
Beschreibung: REFEN SOL. INJ. 75 mg 3 ml sau echivalent
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: REGEN-AG 10mg/g 50g crema sau echivalent
Beschreibung: REGEN-AG 10mg/g 50g crema sau echivalent
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: RESPISUN 3% 4ml sol. salina sau echivalent
Beschreibung: RESPISUN 3% 4ml sol. salina sau echivalent
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: RIFAMPICINA ARENA 150mg sau echivalent
Beschreibung: RIFAMPICINA ARENA 150mg sau echivalent
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: RINGER 500 ml sol. perf .BRAUN sau echivalent
Beschreibung: RINGER 500 ml sol. perf .BRAUN sau echivalent
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: RINGER INFOMED 250ml sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: RINGER INFOMED 250ml sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: RINGER LACTAT 500ml sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: RINGER LACTAT 500ml sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: ROCLARIN 500mg compr. film. sau echivalent
Beschreibung: ROCLARIN 500mg compr. film. sau echivalent
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: ROCURONIUM ROMPHARM 10MG/ML sau echivalent
Beschreibung: ROCURONIUM ROMPHARM 10MG/ML sau echivalent
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: ROMLA 25 MG/25 CREMA* 5 TUB sau echivalent
Beschreibung: ROMLA 25 MG/25 CREMA* 5 TUB sau echivalent
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: ROPIVACAINA KABI 10mg/ml 20ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: ROPIVACAINA KABI 10mg/ml 20ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: RYTMONORM 150mg compr. film. sau echivalent
Beschreibung: RYTMONORM 150mg compr. film. sau echivalent
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: SANDOSTATIN SOL. INJ. 0.1 mg/ml 1 ml sau echivalent
Beschreibung: SANDOSTATIN SOL. INJ. 0.1 mg/ml 1 ml sau echivalent
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: SARURI DE REHIDRATARE sau echivalent
Beschreibung: SARURI DE REHIDRATARE sau echivalent
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: SENTI Ser fiziologic *30 monodoze sau echivalent
Beschreibung: SENTI Ser fiziologic *30 monodoze sau echivalent
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: SER FIZIOLOGIC 0.9%/500ml sau echivalent
Beschreibung: SER FIZIOLOGIC 0.9%/500ml sau echivalent
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: SETIAPO 30mg sau echivalent
Beschreibung: SETIAPO 30mg sau echivalent
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: SEVO-ANESTERAN 250ml sol. inh. sau echivalent
Beschreibung: SEVO-ANESTERAN 250ml sol. inh. sau echivalent
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: SOFARGEN spray 125ml sau echivalent
Beschreibung: SOFARGEN spray 125ml sau echivalent
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: SOL. ALBASTRU DE METILEN 1% 100ml sau echivalent
Beschreibung: SOL. ALBASTRU DE METILEN 1% 100ml sau echivalent
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: SOL. RIVANOL 0.1% 1000ml sau echivalent
Beschreibung: SOL. RIVANOL 0.1% 1000ml sau echivalent
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: SOL. RIVANOL 0.1% 200ml sau echivalent
Beschreibung: SOL. RIVANOL 0.1% 200ml sau echivalent
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: SPASMOCALM COMPR. 40 mg sau echivalent
Beschreibung: SPASMOCALM COMPR. 40 mg sau echivalent
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: SPIRONOLACTONA / SPIRONOLACTONA BIOEEL / SPIRONOLACTONA EEL / SPIRONOLACTONA TER 25mg sau echivalent
Beschreibung: SPIRONOLACTONA / SPIRONOLACTONA BIOEEL / SPIRONOLACTONA EEL / SPIRONOLACTONA TER 25mg sau echivalent
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: STADALAX 5MG sau echivalent
Beschreibung: STADALAX 5MG sau echivalent
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: STOPTRANS MED * 3g , plic sau echivalent
Beschreibung: STOPTRANS MED * 3g , plic sau echivalent
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: SUDOCREM 250g crema sau echivalent
Beschreibung: SUDOCREM 250g crema sau echivalent
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: SUGAMMADEX TERAPIA 100mg/ml sau echivalent
Beschreibung: SUGAMMADEX TERAPIA 100mg/ml sau echivalent
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: SULCEF PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 2 g sau echivalent
Beschreibung: SULCEF PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 2 g sau echivalent
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: SULFAT DE ATROPINA 1 mg/ml sol. inj. 1 ml sau echivalent
Beschreibung: SULFAT DE ATROPINA 1 mg/ml sol. inj. 1 ml sau echivalent
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: SUMAMED FORTE 200 mg/5ml sau echivalent
Beschreibung: SUMAMED FORTE 200 mg/5ml sau echivalent
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: SUPOZITOARE CU GLICERINA PT.ADULTI *2.1g ATB sau echivalent
Beschreibung: SUPOZITOARE CU GLICERINA PT.ADULTI *2.1g ATB sau echivalent
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: SUPOZITOARE CU GLICERINA PT. COPII 1405mg ATB sau echivalent
Beschreibung: SUPOZITOARE CU GLICERINA PT. COPII 1405mg ATB sau echivalent
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: SURGISPON burete hemostatic sau echivalent
Beschreibung: SURGISPON burete hemostatic sau echivalent
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: TACHIBEN 25mg 5ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: TACHIBEN 25mg 5ml sol. inj. sau echivalent
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: TANDESAR / CANZENO 16mg sau echivalent
Beschreibung: TANDESAR / CANZENO 16mg sau echivalent
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: TASECTAN PEDIATRIC 250mg/plic sau echivalent
Beschreibung: TASECTAN PEDIATRIC 250mg/plic sau echivalent
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: TAVANIC / LEVOFLOXACINA TEVA / LEVOFLOXACINA 500mg sau echivalent
Beschreibung: TAVANIC / LEVOFLOXACINA TEVA / LEVOFLOXACINA 500mg sau echivalent
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: TENAXUM 1mg COMPR. sau echivalent
Beschreibung: TENAXUM 1mg COMPR. sau echivalent
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: TIAPRIDAL 100mg compr. sau echivalent
Beschreibung: TIAPRIDAL 100mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: TIGECICLINA ATB 50mg pulb.pt.sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: TIGECICLINA ATB 50mg pulb.pt.sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: TISALGIN SUP / TISALGIN / NOVOCALMIN 300mg sau echivalent
Beschreibung: TISALGIN SUP / TISALGIN / NOVOCALMIN 300mg sau echivalent
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: TOBROM 3mg/ml 5ml sau echivalent
Beschreibung: TOBROM 3mg/ml 5ml sau echivalent
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: TRAMADOL SOL. INJ. 50 mg/ml 1 ml sau echivalent
Beschreibung: TRAMADOL SOL. INJ. 50 mg/ml 1 ml sau echivalent
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: TRIMEBUTIN 100mg compr. sau echivalent
Beschreibung: TRIMEBUTIN 100mg compr. sau echivalent
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: TRITTICO AC 150mg compr.elib.prel. sau echivalent
Beschreibung: TRITTICO AC 150mg compr.elib.prel. sau echivalent
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: TROMBOSTOP COMPR. 2 mg sau echivalent
Beschreibung: TROMBOSTOP COMPR. 2 mg sau echivalent
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: TROPICAMIDA SOL. OFT. 0.5% 10 ml sau echivalent
Beschreibung: TROPICAMIDA SOL. OFT. 0.5% 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: URSOLITH 250 MG sau echivalent
Beschreibung: URSOLITH 250 MG sau echivalent
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: USCOSIN R 10mg SUP sau echivalent
Beschreibung: USCOSIN R 10mg SUP sau echivalent
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: UTESEL 0.2mg/ml sau echivalent
Beschreibung: UTESEL 0.2mg/ml sau echivalent
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: VANCOMICINA ATB 1000mg conc.pt.sol.perf. sau echivalent
Beschreibung: VANCOMICINA ATB 1000mg conc.pt.sol.perf. sau echivalent
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: VENOFER 20mg/ml 5ml SOL.INJ./PERF. sau echivalent
Beschreibung: VENOFER 20mg/ml 5ml SOL.INJ./PERF. sau echivalent
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: VENTOLIN SOL. INJ 0.5 mg/ml *1ml sau echivalent
Beschreibung: VENTOLIN SOL. INJ 0.5 mg/ml *1ml sau echivalent
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: VENTOLIN SOL.NEBULIZAT 5mg/ml 10ml sau echivalent
Beschreibung: VENTOLIN SOL.NEBULIZAT 5mg/ml 10ml sau echivalent
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: VENTOLIN SPRAY 100mcg sau echivalent
Beschreibung: VENTOLIN SPRAY 100mcg sau echivalent
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: VERMIGAL NOVO 400mg/10ml sol. orala sau echivalent
Beschreibung: VERMIGAL NOVO 400mg/10ml sol. orala sau echivalent
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: VITAMINA A SOL. INT. 3000 ui/ml 10 ml sau echivalent
Beschreibung: VITAMINA A SOL. INT. 3000 ui/ml 10 ml sau echivalent
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: VITAMINA B1 SOL. INJ. 100 mg 2 ml sau echivalent
Beschreibung: VITAMINA B1 SOL. INJ. 100 mg 2 ml sau echivalent
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: VITAMINA B12 50 MCG SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: VITAMINA B12 50 MCG SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Titel: VITAMINA B6 50mg/2ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: VITAMINA B6 50mg/2ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Titel: VITAMINA B6 250 mg 5 ml SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: PYRIDOXINUM
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: VITAMINA C ZENTIVA 100mg/ml sau echivalent
Beschreibung: ACIDUM ASCORBICUM
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Titel: XEDOFEN 50mg/2ml sol. inj. sau echivalent
Beschreibung: DEXKETOPROFENUM
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: XILINA 20MG/ML 2ML SOL. INJ. sau echivalent
Beschreibung: LIDOCAINUM
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: XILINA 40 mg/ml 2 ml SOL. INJ. sau echivalent
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Titel: XYZAL PIC. ORALE, SOL. 5 mg/ml 20 ml sau echivalent
Beschreibung: LEVOCETIRIZINUM
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Titel: ZAVICEFTA 2g / 0.5g sau echivalent
Beschreibung: COMBINATII (CEFTAZIDIMUM+AVIBACTAMUM)
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: ZENCOPAN / PANTOPRAZOL SUN 40mg sau echivalent
Beschreibung: PANTOPRAZOLUM
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: ZENRA compr. 10 mg sau echivalent
Beschreibung: RAMIPRILUM
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: ZOMEN 30mg COMPR. sau echivalent
Beschreibung: ZOFENOPRILUM
Interne Kennung: 328