See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Swarzędz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Swarzędz. Przedmiot zamówienia podzielony został na następujące części: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Swarzędz. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Swarzędz. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 4) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada). Część III: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych i sołtysów Gminy Swarzędz. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie grupowe, bezimienne członków Ochotniczych Straży Pożarnych w związku z art. 10 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia z dnia 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach pożarnych. 2) ubezpieczenie grupowe, bezimienne następstw nieszczęśliwych wypadków sołtysów Gminy Swarzędz. Część IV: Nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gminy Swarzędz. Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej będące nadwyżką ponad podstawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia i prowadzonej działalności.
Vorherige Bekanntmachung: 763780-2025
Interne Kennung: WRPZP.271-38/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). SWZ zawiera informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców oraz projektowane postanowienia umowy. 2. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ust. 1 ustawy. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy. Oświadczenie to będzie żądane wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia, bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia. 4. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej – za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, dostępnego na stronie internetowej pod adresem: https://interbroker.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w liczbie 4 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Ofertę należy złożyć zgodnie ze wzorem formularza oferty, stanowiącym załącznik do SWZ. Maksymalna liczba części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy to 4 części. 6. Wykaz wymaganych dokumentów i oświadczeń potwierdzających brak podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu i potwierdzających spełnienie warunku udziału w postępowaniu oraz inne wymagane dokumenty wskazane zostały w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Swarzędz
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Interne Kennung: Część I zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający na podstawie art. 441 u.p.z.p. zastrzega sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji rozszerzenia zamówienia do wysokości środków finansowych przyznanych na ten cel, w kwocie nie większej niż 70 000,00 zł. 2) Szczegóły zostały zawarte w punkcie 4.4 SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Swarzędz
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 4) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada).
Interne Kennung: Część II zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający na podstawie art. 441 u.p.z.p. zastrzega sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji rozszerzenia zamówienia do wysokości środków finansowych przyznanych na ten cel, w kwocie nie większej niż 80 000,00 zł. 2) Szczegóły zostały zawarte w punkcie 4.5 SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4a do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych i sołtysów Gminy Swarzędz
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie grupowe, bezimienne członków Ochotniczych Straży Pożarnych w związku z art. 10 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia z dnia 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach pożarnych. 2) ubezpieczenie grupowe, bezimienne następstw nieszczęśliwych wypadków sołtysów Gminy Swarzędz.
Interne Kennung: Część III zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający na podstawie art. 441 u.p.z.p. zastrzega sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji rozszerzenia zamówienia do wysokości środków finansowych przyznanych na ten cel, w kwocie nie większej niż 5 000,00 zł. 2) Szczegóły zostały zawarte w punkcie 4.6 SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4b do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gminy Swarzędz
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej będące nadwyżką ponad podstawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia i prowadzonej działalności
Interne Kennung: Część IV zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen