651010-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – DNS - Dodávka nafty do areálu TSML
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - Dodávka nafty do areálu TSML
BeschreibungPředmětem DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS je dodávka pohonných hmot (motorové a arktické nafty) do nádrží umístěných v rámci areálu zadavatele v místě jeho sídla. Zadavatel pro úplnost uvádí, že v daném místě má zadavatel 2 nádrže s objemem každé nádrže 16.000 litrů a 20.000 litrů, což bude vybraný dodavatel povinen zohlednit při formě závozu pohonných hmot do nádrží zadavatele. Zadavatel předpokládá v průběhu trvání DNS dodání přibližně 600.000 litrů motorové a arktické nafty. Od 01.12. do 28.02. předmětem dodávek minitendrů může být dle požadavků zadavatele motorová nafta arktická dle ČSN EN 590 s filtrovatelností nižší než -32°C v klimatických podmínkách arktického nebo extrémně studeného klima. Zadavatel předpokládá zadávání minitendrů v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech odvislých od aktuálních potřeb zadavatele. Rovněž rozsah jednotlivých minitendrů zadávaných v DNS se může v konkrétní dílčí veřejné zakázce lišit. Zadavatel jednotlivé minitendry v DNS bude definovat a zadávat tak, aby nabídku mohl podat maximální počet účastníků DNS, a aby se tak dosáhlo co nejširší hospodářské soutěže. Zadavatel při zadávání této veřejné zakázky posoudil možnosti uplatnění dalších aspektů sociálně a environmentálně odpovědného zadávání a inovací při zadávání a konstatuje, že při vytváření zadávacích podmínek včetně způsobu hodnocení nabídek a pravidel pro výběr dodavatele veřejné zakázky nebylo vhodné jejich použití.
Interne KennungVZ/24/0006
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
LosLOT-0001