651014-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke – Ultrazvukový přístroj pro Litomyšlskou nemocnici
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ultrazvukový přístroj pro Litomyšlskou nemocnici
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka ultrazvukového přístroje pro chirurgické oddělení Litomyšlské nemocnice v souladu s medicínským účelem a s technickými podmínkami a ostatními požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci. Podrobná specifikace je uvedená v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1