2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli biurowych, krzeseł i siedzisk na potrzeby jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, i montażem mebli biurowych, krzeseł i siedzisk na potrzeby jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym odpowiednio w Załączniku nr 1A-1C do SWZ.
Interne Kennung: DZP.271.93.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia projektów z których pochodzi dofinansowanie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39131000 Büroregale, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39111100 Drehsitze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa krzeseł drewnianych na potrzeby PUM w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzeseł drewnianych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1A do swz
Interne Kennung: DZP.271.93.2025 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamówienie opcjonalne, określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 4A do swz)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż mebli biurowych, krzeseł i siedzisk na potrzeby PUM w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych, krzeseł i siedzisk, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1B do swz
Interne Kennung: DZP.271.93.2025 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39131000 Büroregale, 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i montaż mebli i krzeseł na potrzeby Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli i krzeseł, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1C do swz
Interne Kennung: DZP.271.93.2025 - część 3