65102-2026 - Ergebnis
Tschechien – Umzugsdienste – Stěhovací služby pro MPSV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStěhovací služby pro MPSV
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou stěhovací práce a s nimi související služby ve všech objektech Ministerstva práce a sociálních věcí. Jedná se o stěhování kancelářského nábytku, výpočetní techniky a dokumentů mezi objekty MPSV. Součástí plnění veřejné zakázky je rovněž zajištění ochrany stěhovaných věcí při převozu, převoz stěhovaných věcí ze stávajících prostor do stanovených nových objektů a vyložení a umístění dle pokynů zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky dodávka krabic na PC, stěhovacích krabic standart a obalového materiálu.
Vorherige Bekanntmachung42693-2021
Interne KennungVZ 19/2021 - 4.Q 2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu se ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
LosLOT-0002