651059-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém na potraviny, nápoje a tabákové výrobky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na potraviny, nápoje a tabákové výrobky
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na potraviny, nápoje a tabákové výrobky. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech dle provozních potřeb zadavatele. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Vorherige Bekanntmachung: 43392-2021
Interne Kennung: 0220990019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky potravin, nápojů a tabákových výrobků. Předmět plnění, jejich hodnotící kritéria a veškeré zadávací podmínky budou podrobně vymezeny vždy ve výzvě k podání nabídek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva č. 2 pro kategorii č. 31 Zmrzliny a nanuky
Beschreibung: Dodávky mražené zmrzliny a nanuků, tj. zmrzlin na dřívku, kornoutů, sendvičů, zmrzlin v papírové tubě pro impulsní prodej ve stravovacích zařízeních Zadavatele. Součástí Plnění je poskytnutí Zařízení (mrazicích boxů).
Interne Kennung: 0230990311
Haupteinstufung (cpv): 15555000 Speiseeis und ähnliche Erzeugnisse