See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby rozvoja IS KRUZ (komunikácia s registrom účtovných závierok) a služby podpory prevádzky na obdobie 48 mesiacov
Beschreibung: Predmet zákazky sa skladá z: 1. Bezpečnostného projektu, 2. Rozvojového rámca pre vývoj po dobu 48 mesiacov, 3. Služby podpory prevádzky pre IS KRUZ na 48 mesiacov. Podrobný opis predmetu zákazky - príloha č. 5 SP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 84917/2025