See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Sloupnice - vybavení interiéru
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení do domova pro seniory ve Sloupnici. Podkladem pro vypracování nabídky je soupis dodávek a služeb, výkresová dokumentace a další dokumenty, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace. Zadavatel rozdělil předmět veřejné zakázky v souladu s ust. § 35 a 101 ZZVZ na 4 samostatné části, a to následovně: Část 1 – Vybavení a nábytek Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nábytku a dalšího vybavení interiéru. Část 2 – Vybavení pokojů pro klienty Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka elektrických polohovacích lůžek a vybavení pokojů pro klienty. Část 3 – Vybavení prádelny Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka vybavení prádelny (bubnového sušiče a hygienického prokládacího pracího stroje). Část 4 – Polohovatelná lůžka do sedu Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka elektrických polohovacích lůžek do sedu.
Interne Kennung: 7865
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 39291000 Wäschereibedarf
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Polohovatelná lůžka do sedu
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka elektrických polohovatelných lůžek do sedu.
Interne Kennung: část 4
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0003
Titel: Vybavení prádelny
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka vybavení prádelny (bubnového sušiče a hygienického prokládacího pracího stroje).
Interne Kennung: část 3
Haupteinstufung (cpv): 39291000 Wäschereibedarf
Los: LOT-0002
Titel: Vybavení pokojů pro klienty
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka elektrických polohovatelných lůžek a vybavení pokojů pro klienty.
Interne Kennung: část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0001
Titel: Vybavení a nábytek
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nábytku a dalšího vybavení interiéru.
Interne Kennung: část 1