651096-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Beschreibung: Predmet javnega naročila je storitev zbiranja, prevoza, prevzema in obdelave odpadkov. Javno naročilo je razdeljeno na sledeče sklope: Sklop 1: RTG filmi Sklop 2: Odpadna embalaža Sklop 3: Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi Sklop 4: Doze pod pritiskom Sklop 5: Patološki odpadki Sklop 6: Infektivni odpadki Sklop 7: Nenevarni odpadki iz zdravstva Sklop 8: Odpadne kemikalije Sklop 9: Citostatični odpadki Sklop 10. Kuhinjski odpadki Sklop 11: Odpadki iz čistilnih naprav Sklop 12: Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo Sklop 13: Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev Sklop 14: Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov Sklop 15: Odpadni tekstil Sklop 16: Odpadne baterije Sklop 17: Kovine Sklop 18: Kosovni odpadki Sklop 19: Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov
Interne Kennung: JN-78725
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RTG filmi
Beschreibung: RTG filmi
Interne Kennung: 555759
Los: LOT-0002
Titel: Odpadna embalaža
Beschreibung: Odpadna embalaža
Interne Kennung: 555760
Los: LOT-0003
Titel: Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi
Beschreibung: Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi
Interne Kennung: 555761
Los: LOT-0004
Titel: Doze pod pritiskom
Beschreibung: Doze pod pritiskom
Interne Kennung: 555762
Los: LOT-0005
Titel: Patološki odpadki
Beschreibung: Patološki odpadki
Interne Kennung: 555763
Los: LOT-0006
Titel: Infektivni odpadki
Beschreibung: Infektivni odpadki
Interne Kennung: 555764
Los: LOT-0007
Titel: Nenevarni odpadki iz zdravstva
Beschreibung: Nenevarni odpadki iz zdravstva
Interne Kennung: 555765
Los: LOT-0008
Titel: Odpadne kemikalije
Beschreibung: Odpadne kemikalije
Interne Kennung: 555766
Los: LOT-0009
Titel: Citostatični odpadki
Beschreibung: Citostatični odpadki
Interne Kennung: 555767
Los: LOT-0010
Titel: Kuhinjski odpadki
Beschreibung: Kuhinjski odpadki
Interne Kennung: 555768
Los: LOT-0011
Titel: Odpadki iz čistilnih naprav
Beschreibung: Odpadki iz čistilnih naprav
Interne Kennung: 555769
Los: LOT-0012
Titel: Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo
Beschreibung: Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo
Interne Kennung: 555770
Los: LOT-0013
Titel: Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev
Beschreibung: Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev
Interne Kennung: 555771
Los: LOT-0014
Titel: Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov
Beschreibung: Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov
Interne Kennung: 555772
Los: LOT-0015
Titel: Odpadni tekstil
Beschreibung: Odpadni tekstil
Interne Kennung: 555773
Los: LOT-0016
Titel: Odpadne baterije
Beschreibung: Odpadne baterije
Interne Kennung: 555774
Los: LOT-0017
Titel: Kovine
Beschreibung: Kovine
Interne Kennung: 555775
Los: LOT-0018
Titel: Kosovni odpadki
Beschreibung: Kosovni odpadki
Interne Kennung: 555776
Los: LOT-0019
Titel: Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov
Beschreibung: Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov
Interne Kennung: 555777