65110-2025 - Ergebnis
Tschechien – Call-Center – Služby externího call centra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby externího call centra
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je sjednání Rámcových dohod obsahujících smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování služeb externího call centra.
Vorherige Bekanntmachung60139-2024
Interne KennungN006/19/V00000795
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Služby externího call centra pro oblast obsluhy zákazníků
BeschreibungSjednání Rámcové dohody obsahujících smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování služeb externího call centra pro oblast obsluhy zákazníků.
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Služby externího call centra pro oblast retence elektřiny a zemního plynu
BeschreibungSjednání Rámcových dohod obsahujících smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování služeb externího call centra pro oblast retence elektřiny a zemního plynu.
Interne KennungZ2019-001708