See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ASzakkör 2026/2027 eszköz, alapanyag beszerzése 2
Beschreibung: Kézműves szakkörök alapanyag- és eszközbeszerzése 1. rész: Horgolás zsinórfonallal szakkör 50 alapanyagcsomag, 50 eszközcsomag 2. rész: Natúrkozmetikum szakkör 425 alapanyagcsomag, 350 eszközcsomag 3. rész: Tésztakészítés szakkör 200 eszközcsomag 4. rész: Szépírás - vízfestés szakkör 100 alapanyagcsomag, 100 eszközcsomag 5. rész: Modern gyöngyékszerek szakkör 100 alapanyagcsomag
Vorherige Bekanntmachung: 426139-2026
Interne Kennung: EKR001167412026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós nyílt eljárás.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Beschreibung: 1. rész: Horgolás zsinórfonallal Mennyiség: 50 alapanyagcsomag, 50 eszközcsomag, összesen 8.200 db anyag és/vagy eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Interne Kennung: EKR001167412026/1
Los: LOT-0002
Titel: Natúrkozmetikum szakkör
Beschreibung: 2. rész: Natúrkozmetikum szakkör Mennyiség: 425 alapanyagcsomag, 350 eszközcsomag, összesen 775 csomag, 23.750 db anyag és/vagy eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Interne Kennung: EKR001167412026/2
Los: LOT-0003
Titel: Tésztakészítés szakkör
Beschreibung: 3. rész: Tésztakészítés szakkör Mennyiség: 200 eszközcsomag, összesen 10.800 db eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Interne Kennung: EKR001167412026/3
Los: LOT-0004
Titel: Szépírás - vízfestés szakkör
Beschreibung: 4. rész: Szépírás - vízfestés szakkör Mennyiség: 100 alapanyagcsomag, 100 eszközcsomag, összesen 12.500 db anyag és/vagy eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Interne Kennung: EKR001167412026/4
Los: LOT-0005
Titel: Modern gyöngyékszerek szakkör
Beschreibung: 5. rész: Modern gyöngyékszerek szakkör Mennyiség: 100 alapanyagcsomag, összesen 6.067.900 db anyag A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Interne Kennung: EKR001167412026/5