See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Centrum Informatyki Resortu Finansów w Radomiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest dostawa energii elektrycznej w taryfie B23 do Centrum Informatyki Resortu Finansów przy ulicy Samorządowej 1 w Radomiu w okresie od dnia zawarcia umowy nie wcześniej niż od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.10.2025 r. lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia określonego w Umowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 525438-2025
Interne Kennung: WR/1/25/HSKU
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia w ramach opcji jest dostawa energii elektrycznej w taryfie B23 do Centrum Informatyki Resortu Finansów przy ulicy Samorządowej 1 w Radomiu na maksymalny okres od dnia 01.11.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia określonego w Umowie. Zlecenie opcji może nastąpić od razu na cały okres lub kilkukrotnie. Zlecenie opcji nastąpi pisemnie.