2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sektorový nábytok pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie, doprava, vynesenie, montáž a osadenie sektorového nábytku pre novú nemocnicu v Prešove v rozsahu typových prvkov T.001 až T.699 v počte 21 292 kusov, vrátane kotvenia, vyrovnania, nastavenia kovania, odvozu a likvidácie obalov a zaškolenia obsluhy. Ide o sériovo vyrábané prvky podľa referenčných parametrov projektovej dokumentácie s pripustením ekvivalentov v určenej rozmerovej tolerancii.
Interne Kennung: 000367-836
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen