651146-2026 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Wykonanie nasadzeń drzew, krzewów, krzewinek i bylin na terenie miasta Opola wraz z ich kompleksową pielęgnacją
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie nasadzeń drzew, krzewów, krzewinek i bylin na terenie miasta Opola wraz z ich kompleksową pielęgnacją
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni, obejmujące w szczególności: - prace przygotowawcze, - dostawę materiału roślinnego, - wykonanie nasadzeń 229 szt. drzew, - wykonanie nasadzeń 675 szt. krzewów, krzewinek i bylin, a także - kompleksową pielęgnację wykonanych nasadzeń w okresie gwarancyjnym, przez okres 36 miesięcy od dnia protokolarnego odbioru wykonanych nasadzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Interne Kennung: NP.260.53.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000