2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktywny Tczew – przebudowa i modernizacja obiektu sportowo-basenowego przy ul. Wojska Polskiego w Tczewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa przebudowa budynku sportowo-basenowego położonego w Tczewie przy ul. Wojska Polskiego 28A, działka nr 504/5 obręb 0006, wraz z zagospodarowaniem terenu w rejonie obiektu, w tym budowa miejsc postojowych dla samochodów osobowych i autobusów, drogi dojazdowej, ciągów pieszych, wejść do obiektu. Szczegółowy zakres robót opisany został w dokumentacji projektowej i Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących załącznik nr 11 do SWZ. Dodatkowe obowiązki i wymagania stawiane Wykonawcy, w tym opis szczególnych uwarunkowań realizacyjnych przedmiotu zamówienia, opisane zostały w załączniku nr 11 do SWZ. Zamierzenie inwestycyjne objęte jest dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Nr Edycja8/2023/5704/PolskiLad.
Interne Kennung: BZP.271.3.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001