2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbestrijding op wegverhardingen 2027-2030 Zuid gemeente Helmond
Beschreibung: Binnen scope vallen de volgende deelproducten Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Onkruidbeheersing op elementenverhardingen binnen de wegprofielen voor het verkeer • Onkruidbeheersing op elementenverhardingen buiten de wegprofielen voor het verkeer • Onkruidbeheersing op half verhardingen • Onkruidbeheersing in goten en randstroken van gesloten verhardingen • Treffen van benodigde verkeersmaatregelen Buiten scope vallen de volgende deelproducten n.v.t. De hoeveelheden zijn vermeld in het Bestek (Bijlage 1.) Het plafondbedrag van deze opdracht is € 2.100.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kan de overeenkomst met twee (2) keer één (1) jaar verlengd worden.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services
Additional classification (cpv): 90611000 Street-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: