651186-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kaffee, Tee und zugehörige Produkte – Levering van warme dranken automaten en ingredienten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van warme dranken automaten en ingredienten
Beschreibung: De gemeente Steenwijkerland streeft naar een toekomstbestendige en duurzame warme drankenvoorziening voor medewerkers en bezoekers op haar locaties. De gemeente wenst dat één professionele opdrachtnemer verantwoordelijk is voor de levering en het onderhoud van 16 automaten en ingrediënten. Het dagelijkse onderhoud, alsmede bijvullen valt niet onder de opdracht. De automaten mogen refurbished of tweedehands worden geleverd. Het betreft 16 automaten en levering ingredienten.
Interne Kennung: 2026-012641
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Steenwijkerland streeft naar een toekomstbestendige en duurzame warme drankenvoorziening voor medewerkers en bezoekers op haar locaties. De gemeente wenst dat één professionele opdrachtnemer verantwoordelijk is voor de levering en het onderhoud van 16 automaten en ingrediënten. Het dagelijkse onderhoud, alsmede bijvullen valt niet onder de opdracht. De automaten mogen refurbished of tweedehands worden geleverd. Het betreft 16 automaten op 2 locaties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Als en indien er sprake is van extra aankopen zijn dit producten die gerelateerd zijn aan de initiële opdracht.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-012641
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
Additional classification (cpv): 42968100 Drinks dispensers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: