651196-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Groenonderhoud buitenterreinen provinciale gebouwen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud buitenterreinen provinciale gebouwen
Beschreibung: Het Gouvernement, de drie provinciale steunpunten in Hulsberg, Sittard en Nederweert en het districtdepot Brandeweijer beschikken ieder over een buitenterrein met verhardingen, halfverhardingen en/of groenvoorzieningen. De totale oppervlakte van deze buitenterreinen bedraagt circa 60.000 m2. Om de representatieve en duurzame uitstraling alsmede de functionaliteit van deze buitenterreinen in stand te houden, is planmatig en periodiek onderhoud van de groenvoorzieningen en de (half)verhardingen noodzakelijk.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
651196-2026 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoud buitenterreinen provinciale gebouwen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000