2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Nieuwegein
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding willen wij borgen dat de Gemeente Nieuwegein kan beschikken over een aansprakelijkheids- en een werknemersschadeverzekering. Daarvoor willen we een goede, duurzame relatie opbouwen met de te contracteren leverancier. Eenvoudige procedures, heldere criteria en een gerichte terugkoppeling zijn van belang om onze doelen te realiseren. In het bijgevoegde programma van eisen vindt u de eisen aan deze opdracht nader uitgewerkt. 600000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschreibung: Hoofdperceel 600000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie