651234-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Röntgenkontrastmittel – substanta de contrast pt RMN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: substanta de contrast pt RMN
Beschreibung: GADOPICLENOLUM 0,5 MMOL/ML -7,5 ML , CONFORM CAIETULUI DE SARCINI 250 FLACOANE Autoritatea contractanta raspunde solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 18 zile
Interne Kennung: 4301383-2026-10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: GADOPICLENOLUM 0.5MMOL/ML-7.5 ML SOL. PERF. 0.5MMOL/ML-7.5 ML 250 FLACOANE
Interne Kennung: 1
651234-2026 - Competition
Romania – X-ray contrast media – substanta de contrast pt RMN
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: substanta de contrast pt RMN
Internal identifier: 4301383-2026-10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696800 X-ray contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1