651262-2026 - Wettbewerb
Polen – Sulfate – Dostawa siarczanu żelazowego, chlorku żelazowego i siarczanu glinowego na okres 12 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa siarczanu żelazowego, chlorku żelazowego i siarczanu glinowego na okres 12 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego, chlorku żelazowego i siarczanu glinowego na okres 12 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 6 (sześć) niezależnych Części: Część 1 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów Część 2 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów Część 3 – Dostawa siarczanu glinowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole Część 4 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole Część 5 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów Część 6 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELO/04312/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313120 Sulfate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat, 24312122 Eisenchlorid, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chlorku żelaza III na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości szacowanej wynoszącej 14 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 1 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Haupteinstufung (cpv): 24312122 Eisenchlorid
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Menge: 14 000 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chlorku żelazowego (CHLOREK ŻELAZOWY PIX111 lub produkt równoważny) na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości szacowanej wynoszącej 480 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 2 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Menge: 480 000 Kilogramm
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa siarczanu glinowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu glinowego na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Opole w ilości szacowanej wynoszącej 3 200 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 3 – Dostawa siarczanu glinowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Haupteinstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat
Menge: 3 200 000 Kilogramm
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Opole w ilości szacowanej wynoszącej 230 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 4 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Menge: 230 000 Kilogramm
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego (KOAGULANT PIX-113 ŻELAZOWY lub produkt równoważny) na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości szacowanej wynoszącej 770 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 5 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Menge: 770 000 Kilogramm
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego (KOAGULANT PIX-113 ŻELAZOWY lub produkt równoważny) na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości szacowanej wynoszącej 2 000 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 6 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Menge: 2 000 000 Kilogramm
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24313120 Sulphates
Additional classification (cpv): 24313123 Sulphate of aluminium, 24312122 Ferric chloride, 33696300 Chemical reagents
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Łódzki (PL712)
Country: Poland
Additional information: Dostawy będą odbywać się do poszczególnych Oddziałów. Szczegółowe informacje odnośnie miejsca realizacji zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ.