2. Verfahren
Verfahren
Titel: PřF/UPOL – Laboratorní vibrační mlýn
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu laboratorního vibračního mlýnu pro mletí surovin a materiálů středně tvrdých a tvrdých pro chemické analýzy. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena viz čl. 2 odst. 2.2 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PřF/UPOL – Laboratorní vibrační mlýn