651271-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten – Aizkraukles Profesionālās vidusskolas mācību korpusa jumta seguma vienkāršotās atjaunošanas būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbi un autoruzraudzība
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aizkraukles Profesionālās vidusskolas mācību korpusa jumta seguma vienkāršotās atjaunošanas būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbi un autoruzraudzība
Beschreibung: Aizkraukles Profesionālās vidusskolas mācību korpusa jumta seguma vienkāršotās atjaunošanas būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbi un autoruzraudzība
Interne Kennung: VIAA 2024/43 ERAF APVS
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001