See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Starym Laskow
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4×4, uterenowionego, kategorii drugiej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu.
Vorherige Bekanntmachung: 492187-2025
Interne Kennung: OSP.ZP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Starym Laskowcu.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4×4, uterenowionego, kategorii drugiej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu