651303-2025 - Ergebnis
Polen – Kühlschränke und Tiefkühltruhen – Dostawa urządzeń chłodniczych na potrzeby jednostek organizacyjnych PUM w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń chłodniczych na potrzeby jednostek organizacyjnych PUM w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń chłodniczych na potrzeby jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Interne KennungDZP.271.29.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 tej ustawy, tj. 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności realizacji zawartej umowy w ramach projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO), w ściśle określonych ramach czasowych (zgodnie z harmonogramem). Niedotrzymanie harmonogramu może skutkować utratą przyznanego dofinansowania lub obowiązkiem zwrotu już przekazanych środków. Jednocześnie skrócenie terminu nie pozbawia wykonawców możliwości udziału w postępowaniu oraz zapewnia im odpowiedni czas na przygotowanie i złożenie oferty. Zamawiający skróceniem terminu nie naruszy zasad określonych w art. 16 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęści 1: Dostawa urządzeń chłodzących na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń chłodzących na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in. dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem użytkowników.
Interne KennungDZP.271.29.2025-część 1
LosLOT-0002
TitelCzęści 2: Dostawa zamrażarek niskotemperaturowych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zamrażarek niskotemperaturowych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in. dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem użytkowników.
Interne KennungDZP.271.29.2025-część 2
LosLOT-0003
TitelCzęści 3: Dostawa lodówek laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa lodówek laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in. dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem użytkowników.
Interne KennungDZP.271.29.2025-część 3