See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2026/2027. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 6 części: Część 1 - Prawobrzeże Wschód – Północ; Część 2 - Centrum; Część 3 - Lewobrzeże Zachód; Część 4 - Lewobrzeże Wschód; część 5- Prawobrzeże Wschód – Południe; część 6- Prawobrzeże Zachód
Interne Kennung: AZCH/ZP-21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prawobrzeże Wschód – Północ
Beschreibung: Przedmiotem jest świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2026/2027
Interne Kennung: AZCH/ZP-21/2026 -Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Centrum
Interne Kennung: AZCH/ZP-21/2026 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Lewobrzeże Zachód
Interne Kennung: AZCH/ZP-21/2026 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Lewobrzeże Wschód
Interne Kennung: AZCH/ZP-21/2026 -Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Prawobrzeże Wschód – Południe
Interne Kennung: AZCH/ZP-21/2026 -Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Prawobrzeże Zachód
Interne Kennung: AZCH/ZP-21/2026 -Część 6