2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Satellietdiensten Deformatiemetingen
Beschreibung: Beschrijving: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf. Met deze aankondiging informeert de aanbestedende dienst marktpartijen over het plan om een onderhandelingsprocedure te starten met Sensar, zonder voorafgaande aankondiging. Dit besluit is in lijn met artikel 2a:33 lid 5 sub b van de Aanbestedingswet 2012, waarin staat dat een dergelijke procedure is toegestaan wanneer alleen een specifieke ondernemer de dienst kan uitvoeren vanwege technische redenen die mededinging uitsluiten. Mogelijkheid tot Bezwaar: Marktpartijen krijgen de kans om binnen 20 kalenderdagen na de publicatie van deze aankondiging een bezwaar in te dienen. Bezwaren moeten gemotiveerd en per e-mail worden verzonden naar Havenbedrijf Rotterdam N.V., ter attentie van de heer Aswien Bhagwanbali, via het e-mailadres: ar. bhagwanbali@portofrotterdam.com. Niet tijdig of onvoldoende gemotiveerd ingediende bezwaren kunnen leiden tot niet-ontvankelijkheid en het verval van rechten. Procedure bij Geen Bezwaar: Als er geen bezwaren worden ontvangen, vervallen de rechten van ondernemingen om bezwaar te maken tegen de procedure. De aanbestedende dienst zal dan de onderhandelingsprocedure met Sensar voortzetten en mogelijk een contract sluiten voor de levering van satellietdiensten voor deformatiemetingen. Procedure bij Ontvangst van Bezwaar: Bij ontvangst van een bezwaar zal de aanbestedende dienst dit eerst beoordelen. Als een bezwaar wordt afgewezen, heeft de betreffende partij 20 kalenderdagen na de afwijzing de tijd om een kort geding aan te spannen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam. De procedure wordt niet voortgezet totdat er een uitspraak is in het kort geding. Als geen kort geding wordt aangespannen binnen deze termijn, kan de betreffende partij geen verdere rechtsmiddelen meer aanwenden. Inhoudelijk: Om inzicht te verkrijgen in het vervormingsgedrag van de kademuren, steigers en kunstwerken worden de objecten van het Havenbedrijf Rotterdam NV op regelmatige basis ingemeten. De traditionele manier van meten van deformaties aan kademuren en steigers is erg arbeidsintensief. Daarnaast is afstemming met klanten en gebruikers nodig om hinder tot een minimum te beperken en de veiligheid van de meetploegen te garanderen. Het inmeten van kademuren, steigers en kunstwerken middels satellietmetingen biedt in deze opzichten een oplossing. Ervaringseisen: - Partij heeft een product op commercieel schaalbaar TRL niveau (9) en dit in het afgelopen jaar op grote schaal en periodiek deformatiemetingen van maritieme assets (o.a. kademuren) geleverd aan meerdere zeehavens op basis van gratis beschikbare satellietdata (Radarsat 2 XF). - De experts van de opdrachtnemer hebben als voertaal Nederlands. - Objecten zoals kranen en schepen kunnen zonder resolutieverlies worden uitgefilterd om de dekking te vergroten en naast de “z” richting ook de “x” richting (horizontaal, loodrecht op het object, positief is naar het water) kunnen weergeven. Het type schepen dient eruit te worden gefilterd, zodat we die langs andere databronnen kunnen leggen. - De experts van de opdrachtnemer hebben als voertaal Nederlands.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0000