2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ventilaatorravi seadmete üürimine
Beschreibung: Hanke eesmärk on ventilaatorravi seadmete üürimine hankija patsientidele (patsiendid asuvad peamiselt Ida-Virumaal, Võrumaal, Põlvamaal, Jõgevamaal ja Tartumaal, harvem Läänemaal, Lääne-Virumaal ning Harjumaal) kodustes tingimustes osutatava hingamist toetava ravi tagamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315759-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
5. Los
Los: LOT-0000