2. Verfahren
Verfahren
Titel: WSzSL/AZ/AKW-124/26. Dostawa licencji FortiAnalyzer, FortiAuthenticator, FortiGate i FortiMail do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji: FortiAnalyzer, FortiAuthenticator, FortiGate - x 2 i FortiMail do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z konieczności uruchomienia nowych licencji w celu zachowania ciągłości działania usług sieciowych w szpitalu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FortiAnalyzer VM
Beschreibung: Dostawa serii FAZ-VMTM23015099 - FortiAnalyzer VM - jedna sztuka.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: FortiAuthenicator VM
Beschreibung: Dostawa FAC-VMTM23006153 - FortiAuthentivcator VM - jedna sztuka.
Los: LOT-0003
Titel: FortiGAte-101F
Beschreibung: Dostawa FG101FTK20010282-FortiGate-101F - jedna sztuka.
Los: LOT-0004
Titel: FortiGate-101F
Beschreibung: Dostawa FG101FTK23015619-FortiGate-101F FG101F(2) - jedna sztuka.
Los: LOT-0005
Titel: FortiMailVM01
Beschreibung: Dostawa FEVM01TM23001363 FortiMailVM01 FortiMail - jedna sztuka.